Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
3
Рейтинг
3


Голосов "за"
3

Голосов "против"
0

Комментарии
Tomodachi   | 2.05.2014 09:24
Ну коротко "послали" і що далі? Продовжуйте далі аналогію...Архієпископ Кониський у своїй "Історії Русів" пише, що всі "посилання" закінчилися плотами, які меншиков "посилав" вниз Дніпром з насадженими на палю козаками, козацькими кістками, як пілмурівок сєвєрной Пальміри і кріпацтвом.
("пошлете" і мене твітерським штибом?)
А суть полягає в тому, що коли хан помагав Хмельницькому, Сірко напав на Крим (визволяти братів-українців, яких потім і порубав!) і тим змусив хана "зрадити" Хмельницького...Продовжити аналогію? А цар напевне дуже радів із відповіді козаків турецькому султанові...Дуже радів...Такий дотепний цей народ малоросійський в частині задорно погигикати!
Ігор Бурдяк   | 2.05.2014 10:22
У 1676 році ще сидів на престолі російський цар Олексій Романов, "під високу руку" котрого попросився Хмельницький. За його царювання державний устрій Московської держави став набирати характеру абсолютизму. Що стосується України, то саме він почав порушувати умови україно-російського договору, ним же схваленого.

Запорожці не туди, де треба, свій лист скерували.
Ігор Бурдяк   | 2.05.2014 10:31
Хоча мабуть це вигадана легенда, та й вона говорить про те, що наївні українці (вибачте, Никита) не розгледіли тоді, звідки суне на Україну справжня загроза.
Добре, що хоч тепер доходить...
Tomodachi   | 2.05.2014 14:22
Ігор Бурдяк:
Хоча мабуть це вигадана легенда, та й вона говорить про те, що наївні українці (вибачте, Никита) не розгледіли тоді, звідки суне на Україну справжня загроза.
Добре, що хоч тепер доходить...
Вони і дотепер наївні! Бог їм дав на Преображення Господня цілу країну від Сяну майже до Дону, а вони своїми майданами її занапастили! Сміялися з Азаровського "пакаращення" – отримали майданівське!
І як писав канал "чесних новин" – все тільки починається! Вони цю заставку вже зняли, а жаль, бо все справді тільки починається!
Никита   | 2.05.2014 15:41
Ігор Бурдяк:
Цей лист – письмова пам"ятка. Зразок народної творчості під час воєнних дій. Саме так тут розглядається цей лист: як зразок відповіді на вимогу "здавайся без бою". Агресора треба тролити і стібатися з нього (а не надавати йому логічних пояснень, чому він неправий, коли суне свою морду в Україну).

Я вважаю, що кращою відповіді, ніж путінхуйло, поки що не придумано. НМД це геніально, подібно до "Чорного квадрату" Малевича.
Никита   | 2.05.2014 15:43
А щодо того, що не туркам треба було писати подібного листа, а москалям, то погоджуюсь, звичайно. Добре, хоч нині доходить, це Ви правильно сказали.
Ігор Бурдяк   | 2.05.2014 15:58
Никита:
Ігор Бурдяк:
...кращої відповіді, ніж путінхуйло, поки що не придумано. НМД це геніально, подібно до "Чорного квадрату" Малевича.
Так, звичайно, щодо Путіна. "Чорного квадрату" я не розумію.
Але не всім подобається нецензурна лексика. Тому дехто пише хутінпуйло
Никита   | 2.05.2014 16:18
Ігор Бурдяк:
Мені теж не подобається. Але кращого слова для цього немає. Потрібно називати речі своїми іменами, а це для Путіна сьогодні найточніша назва.