Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Чи ватага дресированих мавп за сигналом двох клоунів натисне на кнопки під час голосування "мовного" закону Колесниченка.?

Ігор Бурдяк | 31.05.2012 13:37
Стаття 16 зобов'язує нотаріусів перекладати документи тою мовою, якою володіє клієнт. Тут важливо зауважити: не одною з вісімнадцяти захищених Хартією, а будь-якою! Перспективною розвагою може стати витребування у нотаріуса документів, скажімо, на афріді.
Комментарии
  | 31.05.2012 13:52
Відкрив статтю, на яку подаєте лінк і прочитав заголовок "Державна мова: Атака клоунів" і вирішив Вас поздоровити з черговим рівнем бютівського образованія, яке дозволило Вашій напускній вихованості назвати опонентів "ватагою дресированих мавп"...Не забудьте смиренно піднести очиці до неба і єлейно подякувати за те, що Ви не такий...як ці "мавпи"...Ви в своїх звичних білих шатах...з червоним, бютівським серцем і німбом над головою...
Ігор Бурдяк   | 31.05.2012 14:23
Кр-к:
По-перше, звертаю Вашу увагу, що лінк поміщений в розділ "Гумор та сатира", а по-друге, "ватагою дресированих мавп" парламентську більшість назвали автори, брати Капранови. І влучно назвали, бо ця більшість голосує згідно з помахом руки Чечетова. Часто вона навіть не читає законопроект.
  | 31.05.2012 17:58
Ігор Бурдяк:
Це для Вас авторитетними є новоявлені псевдо-Українські "брати Грімм", а для мене дві вонючі мартишки, які блазнюють на сміх людям:-))
Ігор Бурдяк   | 31.05.2012 22:05
Кр-к:
Ну "вонючі" – це уже поза межами навіть сатири. А комічну ситуацію з прийняттям "закону Колесниченка-Кивалова" письменникам гріх не використати. І варто задуматися: які з цих двох "клоунів" юристи і члени Вищої ради юстиції?
Самые комментируемые
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua