Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Телебачення   провокатори   Богословська. Колісниченко

Геть Колісниченко і Богосоловську з ефіру! Підписуємо петицію!

ЗаХар | 13.04.2011 12:13

7
Рейтинг
7


Голосов "за"
8

Голосов "против"
1

Спроба прямого плагіату

Нам, глядачам "Шустер Live" набридло терпіти поведінку цих провокаторів та їх бомжацький зовнішній вигляд. Це програма для серйозних політиків, журналістів, громадських діячів, а не для циркових артистів.

Шановний Савік!

Ця петиція ні в якому разі не є спробою втрутитися в редакторську політику телепрограми " Шустер Live" а є лише проханням глядачів, тих, заради кого ця програма, ми сподіваємося, і робиться.

Вже біля двох місяців ми з сумом спостерігаємо за тим, як[B] " Шустер Live" [/B]" все більше і більше становиться подібною до сумнозвісної російської програми "Вікна" з Дмитром Нагієвим. Виною тому є абсолютно незрозуміла як для нас, так і для багатьох гостей Вашої програми, присутність на ефірі скандальних учасників Вадима Колісниченка та Інни Богословської[/I] які за невідомо яких причин безперервно запрошуються до участі в шоу вже кільканадцять разів поспіль.

Ми б з розумінням поставилися до запрошення пана Колісниченка та пані Богословської до ефіру, якби темою розмови були кухонні суперечки мешкаців комунальної квартири або з'ясування стосунків на базарі, але не розуміємо, що ці пани роблять у студії під час усіх інших ефірів, оскільки вони не є ані політичними діячами, ані журналістами, ані експертами з будь-яких питань. Більше того, у прямому ефірі ці особи постійно дозволяють собі образливі, неприпустимі, вульгарні вислови щодо тих чи інших осіб (до якого б політичного табору вони не належали), а сама присутність Колісниченка та Богословської неодноразово ставала джерелом штучних конфліктів.

З нашої точки зору ці люди є неврівноваженими провокаторами, абсолютно далекими не тільки від політики, але й від загальноприйнятих правил поведінки, яких потрібно дотримуватися під час знаходження в будь-якому публічному місці, а особливо коли на тебе дивляться мільйони українських телеглядачів.

Ми поважаємо Вас, пане Савіку, як професійного та відданого справі журналіста, захисника насамперед принципів свободи слова та демократії, а не дешевих клоунів-провокаторів, і закликаємо Вас більше не запрошувати Богословську та Колісниченка до участі в телепрограмі "Шустер Live" . В інакшому випадку в нас будуть всі підстави міркувати про те, що заяви [B]пані Тимошенко [/B]..." є як мінімум близькими до істини.

З повагою, глядачі програми[I] " Шустер Live"
"!

Підписуйте та розсилайте друзям.

Увага! Весь вищенаведений текст, окрім виділеного косим болдом – прямий плагіат замітки

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua