Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Що за...


5
Рейтинг
5


Голосов "за"
7

Голосов "против"
2

... свято 23 лютого, святкувати чи не святкувати?

 Що за...
...незрозуміла балаканина останніх кілька днів?

... свято 23 лютого, святкувати чи не святкувати?

... незрозумілі суперечки на рівному місці, немає більше про що сперечатись?

... захисники Вітчизни, і чи вони взагалі, часом не перевелись?

... Вітчизна, яку повинні захищати захисники, яку саме хто має на увазі?

Кого?

привітав сьогодні Президент України Віктор Федорович Янукович.

А привітав він ветеранів та військовослужбовців і саме їм та їхнім родинам він побажав міцного здоров'я, чистого мирного неба та усіляких гараздів.

Питання є?

Якщо є, то читаємо привітання (http://www.president.gov.ua/news/19398.html):

про військовослужбовців: "вітаємо усіх, хто у мирний час присвятив життя нелегкій військовій службі", тобто армія не проходить, ціле життя може присвятити військовій службі тільки військовослужбовець;

про ветеранів: "вклоняюся нашим славним ветеранам за високий героїзм і мужність, які вони сповна віддавали задля щасливого майбутнього прийдешніх поколінь", тобто маються на увазі ветерани ВВВ.

Висновок: захисники Вітчизни, до яких має відношення свято 23 лютого, це чисто конкретно, ветерани ВВВ та військовослужбовці (ті, хто отримує військову пенсію). От саме для них сьогодні свято.

Що ми маємо?

Чоловічий день. Раз чоловік, значить повинен отримати сьогодні крем до і після бриття або шкарпетки або ще якусь дрібничку. Вітати у нас люблять та отримувати вітання також. Я сьогодні отримав 152 вітання від всіх підряд. Всі святкують. Всім плювати, яка там Вітчизна, які захисники. Сьогодні чоловіки мають право піти на пиво і не отримати нотацій від дружини, отримати від виконання подружніх обов'язків щось "з витребеньками" та взагалі лежати на дивані біля ящика сьорбаючи пиво, та гаркаючи дружині: "Та коли вже їсти будуть давати!". Гендерна рівність, "йолкі-палкі". 8 березня борг буде повернутий. Ну так вже воно склалось. Янукович взагалі там щось навигадував та привітав заразом із 9 травня і з Днем української армії та всіма іншими святами військових.

Чому?

Наш Президент може не вилазити з телеящика та вітати мало не з днем закрійника, а з днем рідної мови взагалі не слова з вуст? В професійне свято геїв та лесбійок 14 лютого вітав таки всіх закоханих. "Чому? "- питаєте ви. От я не розумію, розумні люди, і освіта, і розум є, а задаєте такі питання? Чому та чому? Бо мурло, кончений дебіл, пахан-самодур, оточення має також відповідне, кілька самодур та інших нацюцюрників. Тому питань не задавайте більше, ніяких ілюзій більше не може бути.

Як там в СНД.

В Росії день захисника Вітчизни та вихідний день на додачу.

В Білорусі також є день захисника Вітчизни але без вихідного дня.

В Казахстані День захисника Вітчизни святкують 7 травня в день створення збройних сил Казахстану. Оце і є суть свята – свято заснування збройних сил держави. Чим не влаштовує 6 грудня? Чим ми гірші за казахів? Аналогічно 23 люте – день фактичного створення Червоної армії, з якої і бере початок це свято. Тому сьогодні ми гіпотетично святкуємо день створення Червоної Армії, а фактично побутове свято продовженням якого є 8 березня. Привітання Януковича не вписується ні в гіпотетичну суть свята ні в фактичну. Є дуже серйозна проблематика. Указ Кучма про цей день підписав 23 лютого 1999 року. До 1999 року, що ніхто не святкував? Як живуть інші братські країни СРСР без офіційної легітимізації цього свята?

Дайте право кожному святкувати те, що він собі бажає. Якщо хтось бажає святкувати сьогодні свято Червоної Армії, нехай святкує. Якщо української або білоруської, це також його право. Якщо ветерани вирішать зібратись сьогодні та пригадати ті часи, нехай збираються. Якщо ветеринари вирішать сьогодні відсвяткувати Міжнародний день стерилізації тварин, нехай святкують та стерилізують.

В Чечні сьогодні, наприклад, день національної скорботи, після їх примусового виселення в 1944 році. Якщо це свято потрібно прибрати, то скажіть, як назвати, – всеукраїнський чоловічий день? Пропонуйте, адже зміст свята сьогоднішнього абсолютно не збігається з тією суттю, яку вкладали при його введенні.

Давайте будемо терпимими один до одного. Ну немає предмету спору, немає чого сперечатись. От вчора кажу, дружині: "ми не святкуємо 23 лютого, мені подарунка не потрібно". А вона мені: "Ти що, зажав мені на 8 березня" та й подарувала ці креми до і після. Від мами отримав кухоль, від сестри шкарпетки. І що мені робити, розстріляти їх всіх?

Тому зараз ідемо вечеряти, відкоркуємо пляшку вина і будемо святкувати Міжнародний день стерилізації тварин, як мовиться "за гуманне відношення до тварин во всьом мірє"...

П.С... забув згадати підступного Кравчука...

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua