Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Вибори   демократія   європа   проффесіонали

Семимильними кроками в Європу

Вас-иль | 8.11.2010 19:51

1
Рейтинг
1


Голосов "за"
3

Голосов "против"
2

Перш ніж виливати свої фальшиві "турботи" про громадян України, краще би уважніше прислухалися до тих рішень і кроків, які пропонує уряд для розвязку цієї насущної проблеми України.

Прочитайте цю новину з першої сторінки УП Здавалося би кожен нормальний Українець лише мав би порадіти за те, що Європа хоче співпрацювати з нашою Батьківщиною, що відзначає значний прогрес у стосунках! Але як реагують козли?!

Не вміють регіонали піаритися! Ох не вміють!

Але працюють на Україну таки добре!

Я дуже не хотів би, щоб у читача склалося враження, що я хочу принизити досягнення західної цивілізації у забезпеченні умов життя своїх громадян. безумовно різниця є і вона не є поки у нашу користь, але представляти самих себе європейськими ізгоями є просто неправдою. Ми достойна нація і далеко не є такими, як би нас хотіли бачити. А от коли перестанемо чубитися і візьмемося до праці,

то ще не один народ у європі позаздрить нам!

перш ніж виливати свої фальшиві "турботи" про громадян України, краще би уважніше прислухалися до тих рішень і кроків, які

пропонує уряд для розвязку цієї насущної проблеми України.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua