Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Чому погано живемо?

Вас-иль | 7.08.2010 20:40

3
Рейтинг
3


Голосов "за"
6

Голосов "против"
3

Тут дехто посмів порівнювати його з Тичиною. Куди там.Це карл маркс, фрідріх енгельс, владімір лєнін та нострадамус наших днів.

Та тому. що мало народу читає НП. Не так саму НП, як одкровення одного її відомого автора. Він за місяць, тиждень, півроку, коли як, попереджає про наступні дії влади. І всі його прогнози, рекомендації. попередження, застереження збуваються! Треба тільки його правильно читати і розуміти. Людина ця – суть компас, який направлений в сторону максимального градієнта сприяння владі. зрозуміло, що наші інтереси та інтереси влади протилежні, але ж: попереджений -значить озброєний, як казали древні. Уважно читайте сього автора і жодні дії влади не застануть вас зненацька.

Приклади? Будь-ласка.Провів автор кампанію проти бяків, які посміли відмовитись від опалення газом, зневажливо назвавши їх прихильниками Ющенка з його закликом топити соломою. І що? Не прйшло й місяця як уряд в два! рази підняв ціну на газ для населення.

Автор неодноразово поперджав присутню публіку не сміти критикувати владу, попереджаючи про відповідальність за слова. І ось, СБУ зайнялось не в міру рєтівим блогером. А прочитав би той НП, глядиш і не посмів би негарно про владу говорити. Сам винуватий.

Тут дехто посмів порівнювати його з Тичиною. Куди там.Це карл маркс, фрідріх енгельс, владімір лєнін та нострадамус наших днів. Читайте, конспектуйте, завчайте цитати. І буде вам щастя.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua