Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Геть від влади БЮТ і НУНС! (з елементами плагіату)


-8
Рейтинг
-8


Голосов "за"
1

Голосов "против"
9

Тому, що ці "політсили", а точніше секти, є абсолютно деструктивними і такими, що вносять істеричний розкол і штучний розбрат в Українське суспільство. Це якщо стисло.

Проаналізуйте останні 5 років життя нашої країни, ми вже цілковито виснажені від цього, ще раз наголошу, абсолютно штучного нагнітання пристрастей в суспільстві, єдиною метою чого є тримання "свого" електорату у стані постійної напруги.

Ще раз хочу навести приклад Польщі, в якій теж всенародного обранця і першого демократа Валенсу змінив комуняцький апаратник Кваснєвський. І що, Польща програла? Давайте вчитися жити без бютівських істерик!

БЮТ і НУНС не те що ріжуть – вони зплеча рубають і шматують тіло України, ділячи всіх на схід і захід, на демократів і ні, на бандюків і ангелів... і це тоді, коли в їх лавах окупувалися лозинські і педофіли, зваричі і недоучки, мільярдери і корупціонери...

Ось тому я щиро проти цих сект, бо вони постійно руйнують мою Самостійну і Соборну Україну!

Геть їх від влади, а тоді вороги самі розбіжаться, мов ті щурі!

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua