Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Воєнно – палеолітичні ГИсторики

Leon | 26.06.2009 15:33

3
Рейтинг
3


Голосов "за"
3

Голосов "против"
0

Чули про таких?

Фелікс Кривін: "Незнання розвивається паралельно зі знанням, і тільки у союзі зі знанням воно досягає своїх вершин".

Невже хтось вважає інакше? Ну, тоді Вам потрібно про дещо розповісти. Із історії. Присядьте зручніше й прочитайте те, про що я Вам "повєдаю".

А справа була такою...

В деякому царстві, деякому государстві...

Ні, не те, перепрошую, це із іншої "опери".

Давним – давно, тобто ще тоді, коли тільки-но встигли повиздихати динозаври з птеродактилями й поки що ще бігали мамонти, жили-були три князі: Киїк-Кобінець, Сінантроп і Неандерталець. Перший виявився найстаршим, тобто першим у світі, причому одразу по закону природи став росіянином і, таким чином став прабатьком людства, а також великих Іо, Пе,Ка, Ле, Іос Джу і Пу (щодо Іо Джу – прабатьківство під питанням). Він же винайшов мистецтво полювання на мамонтів шляхом закидання їх первісними шапками з громоподібними матюками для оглушення (згодом він те мистецтво вдосконалив -винайшов дубину із самонаведенням, світла була голова...), першим створив мову, російську, звісно, а також дав ім'я морю, яке постійно бризкало у вікно його печери й заважало спати (рештки того князя були знайдені пранащадками у печері, названій його іменем, на території Криму, який у всі віки був ісконно російським, хоч і не відомо, кому після смерті князя захотілось всобачити той Крим спочатку грекам, потім скіфам, згодом татарам і врешті-решт якійсь Україні, та й треба ж так додуматись – перейменовувати те море у Чорне! Хай би залишалось Російським...).

Другий збудував первісну Велику китайську стіну із льоду у Гімалаях (рештки того князя знайдені на території Китаю), став прабатьком усіх китайців, великого Мао, а ще винайшов ієрогліфи, мистецтво у-шу і укушу, порохи (дивну сіру пилюку, яку розпихав у мішечки та діжки), папір (звичайний, бо туалетний видумав інший князь) і дешеву робочу силу). Третій став родоначальником загниваючого Заходу, тобто решти, чого не встигли винайти або не вважали за потрібне винаходити перші двоє (він став прабатьком великого Цеза, паскуд Напо, Гітле і Мусо, капіталізму, марксизму- (за ленінізмом-сталінізмом – до першого), туалетного паперу, кольонської води, а також усіх нацистів, фашистів, колабораціоністів, мазепинців, бандер, прєдатєлєй, імперіалістів, і решти НАТО). І жили вони на трьох окремих пагорбах – князь Киїк-Кобінець на російському Аю-Дазі, князь Сінантроп – на китайському Евересті, а князь Неандерталець – на неандертальському Везувії (саме так вони їх і поназивали). І жили вони мирно, кожен на своєму пагорбі – полювали на мамонтів, видобували корисні копалини (їстивні корінці) і дерли дикі грушки з ябками, із яких, до речі князь Киїк-Кобінець гнав шмудяк, процес вигонки якого сам і винайшов (помітьте – знову перший!).

Аж тут почалося...

Хто сказав, що вогонь людям дав якийсь Прометей? Не вірте!Це брехня! Його видобув князь Неандерталець!Саме він випадково надибав його у надрах свого пагорба. Після випивки імпортного шмудяка виробництва князя Киїк-Кобінця, його дуже сильно палило й пекло, і, щоб не спускатися й підійматися з пагорба до потічка Тібр по тридцять разів від сходу і до заходу світила, взявся своєю найбільшою ложкою копати криницю і докопався до лави, від якої та ложка зайнялася... Князь на радощах поділився звісткою із двома іншими князями про теє чудо шляхом спалення навколишніх джунглів, куди з переляку закинув свою палаючу ложку, чим побічно винайшов спосіб повідомлення інших про великі відкриття. Та й ще дещо винайшов – виявилось, що мамонтятина є набагато смачніша, якщо її на тому вогні підсмажиш (знайшов на згарищі тих джунглів підсмаженого мамонта й посмакував його м'ясця), то...

Опєчалілся князь Киїк-Кобінець. Все був першим, а тут на тобі – якийсь гнилий западенець об'єгорив! І пішов він до князя Сінантропа жалітися й думу думати – і саме вчасно надійшов, бо той ледве ласти не склеїв від стихійного лиха – смоли, що накапала із дерева біля його печери – Сінантроп волав про допомогу ієрогліфами на камінцях й жбурляв їх подалі (язик теж приклеївся – хотів ту смолу лизнути, бо думав, що то мед). Простягнув князь Киїк-Кобінець братню руку допомоги товаришу в ластах та й витягнув того із полону! Сіли вони у печері за кам'яним столом та й думи думають. Князь Сінантроп мовчить, бо не годен говорити – язик травмував, - болить йому, та все ж не сидить склавши руки, а строчить по стінах і стелі думки свої ієрогліфами, у яких князь Киїк-Кобінець ніц не петрає. Отже з огляду на посттравматичний стан князя Сінантропа ініціативу у думанні і озвучуванні тих думок вирішив взяти на себе князь Киїк-Кобінець. "Якщо ж князь Неандерталець винайшов вогонь, - "вродив" думку князь Киїк- Кобінець, - завтра винайде і якийсь динаміт, а післязавтра – ядрьону бомбу, отже кине все те на нас та й прибере до рук всі наші корисні копалини, ябка і мамонтів! Ах ти ж імперіаліст клятий! Це ж ти, паскуда, розілляв смолу, щоб розправитись із нами поодинці, позбавивши можливості завдати превентивного удару!!! І шо б то було, якби я не прийшов? Ти поняв, князе Сінантропе, що той гад повзучий задумав?" Князь Синантроп лишень хитав головою у відповідь... Витягнув тоді князь із широких штанів буквар зі шкребком, та й нашкрябав на столі:"КТО_С_ОГНЕМ_К_НАМ_ПРИДЕТ, _ТОТ_ОТ_ОГНЯ_И_ПОГИБНЕТ! НАТО_У_НАС_ЕСТЬ_СВОЙ_ОТВЕТ!" Не знав князь, що пізніше його нащадки "НАТО" будуть писати окремо, а не так, як він нашкрябав, а "разом" – лише щодо зловрєдномєрзопакосних нащадків імперіалістичного князя Неандертальця!

Підняв князь Киїк-Кобінець того стола та й запустив ним в сторону Везувія (таким чином першим винайшов літаючу тарелю, SМS і спосіб оголошення війни за їх двох допомогою). Потім знову заліз до широких штанів, дістав дубину із самонаведенням і з нею пішов війною на супостата (тобто винайшов війну як спосіб вирішення питань власної безпеки).

"Нєчєго худоє замишлять, імперіаліст проклятий!"

----------

Перепрошую за невеличкий відступ від головного питання, це було потрібно, щоб розкрити сутність великого відкриття, лаконічно описаного одним нібито "істориком". Тепер перейдемо до суті -феномену воєнно – палєолітичних ҐИсториків. Є такі – їх ареал проживання обмежується виключно порожниною під розкішним кашкетом і ємністю їх широких штанин із лампасами. Ось, наприклад, російський генерал у відставці Московітінов, напевне претендує на Нобелівську премію за епохальне відкриття у галузі історії, археології, філології, палеонтології і шизофренії та деяких інших наук (якщо нема таких – знайти обов"язково!). Він у своєму виступі (інформацію по тому у свій час опублікував М.Брайчевський) заявив: "Российский Киик-Кобинец протянул дружественную руку китайскому синантропу и они объединились против империалистического неандертальца ". А під кінець своєї доповіді ним було проголошено: "...мы понимаем, что некоторые представители так называемой "чистой" науки будут противиться изложенным выводам, но пусть они помнят, что российский народ привык расправляться со своими врагами и на поле боя, и за письменным столом".

Рідкісний вид, може таких у Червону Книгу треба занести? Але ж як лаконічно! Такий "Моск"- просто Гігант думки, - і він пропадає під розкішним кашкетом та у штанцях з лампасами! Чим не "воєнно – палєолітичний ҐИСТОРИК"? Премію йому, Ленінсько-Сталінсько-Нобелівську! Або ж щось дорогоцінне, "Золотого Гарбуза" наприклад, на шию, або ж на "худой конєц" пару "Срібних Калош", якщо золота Стабфонду на того "Гарбуза" бракне, звісно...

----------

А нам ще впарюють думку про те, що українські "ГИсторики" – най-най-най...! Та хіба є такі, що перевершать російських супер-пупер-генералів?

------------------------------------------------------------------------------

І ще одне – привіт Костяну – славному борцю з НАТАми і гисторичєскімі хвальсифікаціями!

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua