Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Актуальна казка

ЗаХар | 2.06.2009 21:17

7
Рейтинг
7


Голосов "за"
11

Голосов "против"
4

Ця казочка не зовсім звична. По-перше події в ній відбуваються не в одному лісі, як зазвичай, а відразу в двох. А по-друге... Втім, це пізніше.
Росли собі два ліса. Один величезний, можна навіть сказати безкраїй. Другий ніби й величенький але в порівнянні з першим... Дехто їх так і звав Великий Ліс і Ліс Малий.


Головним в Великому був Ведмідь. Колись його звали інакше, але останнім часом він завів собі другу – ведмежу – голову і весь покрився ведмежою шкірою. Його швидше варто було назвати драконом, особливо після того як він, дихаючи полум'ям, спалив частину ще одного лісу. Ще й заявив, що після того горілий ліс став значно привабливішим. Тож всі бачили, що це не ведмідь, але коли вже йому так забажалось то ніхто й перечити не став.

В другому лісі єдності в звірів не було. Колись вони вирішили, що керувати ними мають бджоли. "Нехай," -кажуть – " скрізь літають, і тих, хто правила лісового життя порушує, жалять нещадно". Але бджоли думали по-іншому. Вони чомусь вирішили, що коли їх обрали, то живуть в лісі звірі лише чесні та глибоко порядні. А коли так, то й жалити нікого не треба.

А ще в лісі жили Лисиця і Вовк. Їх і так маленькій бджілці важко вжалити а тут і того не було. Але надто вже хотілось обом самим правити. Вовк колись мало не захопив всю владу, його навіть сам Ведмідь (ще коли в нього не було дві голови) поздоровити встиг, але звірі надто обурились і зібравшись на головній Галявині лісу, обрали бджіл. Лисиця тоді швидко зметикувала що й до чого і оголосила себе найкращим захисником пасіки. Тож всіляких жахів один про одного вони нарозповідали звірям багатенько.

Допомоги як Вовк так і Лисиця кинулись шукати в Ведмедя. Клишоногий замислився на обидві свої голови. Вдруге надаремне витрачатись на Вовка не хотілось. Лисиці ж він не довіряв. Придворні шакали спершу порекомендували допомагати обом – хтось та має захопити владу і, як звір відповідальний, благодійнику віддячить. І тоді озвався Наймудріший Шакал: "Навіщо витрачати вдвоє більше? Краще запропонуємо Вовку і Лисиці одружитись. Хай стають, як і Ви, Ваша Клишавість, двоголовими і правлять разом. І нам затрат менше. А щоб уникнути всіляких несподіванок, нехай скажуть, що в лісі трава вигоріла, дерева хворіють а річка обміліла. Тож обирати нового правителя ніяк не на часі. Слід лише відібрати владу у бджіл (а ще краще -вигнати їх геть з лісу) і ліс відразу заживе краще за Едем."

Спершу наші претенденти обурились: "Щоб я з ним/нею...! Та нізащо!" Але Ведмідь, котрий мав у себе весь перелік зайців, з'їдених Вовком, та курей, якими ласувала Лисиця, лагідно нагадав про це і сперечальники заспокоїлись. І почали готувати шлюбний контракт. Коли чутки про майбутнє весілля дійшли до звірів, вони розділились. Дехто з прихильників Лисиці почав говорити, що це не правда, що вона ніколи не покохає сіроманця, що це ганебні плітки, котрі поширюють геть здичавілі бджоли і таке інше. Щось таке говорили і дехто з любителів Вовка. Але більшість лісових жителів була обурена. Навіть ті, кому бджоли не подобались, стали твердити, що вони на весілля не прийдуть і іншим не радять. Бачачи такі справи, молодята попрохали всіх заспокоїтись і запевнили, що НА ЦЬОМУ ТИЖНІ урочистої церемонії не буде.

Питаєте що далі? А от тепер час згадати і про другу особливість нашої казки. В неї ще немає кінця -ні щасливого, ні поганого. Все залежить лише від мешканців лісу. Будемо сподіватись.

Надруковано тут

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua