Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
засіб   піссуари   піп-шоу   мораль

Засіб проти збудження


-7
Рейтинг
-7


Голосов "за"
6

Голосов "против"
13

Ідеться про незвичайне і надмірне збудження та про ефективний спосіб боротьби проти нього

До чого докотилися! І це в нашій незалежній!... Приміром, одна вельми і вельми відома "регіоналка", а також наша колишня колега мимоволі надмірно збуджується лише при згадці прізвища колишнього президента нашого північного сусіда. Що це – хворобливий симптом чи зазвичай природний сексуальний потяг до протилежної статі? Гм, не знаю... А ви як гадаєте?

Проте я, на всяк випадок, пропоную гіперефективний засіб проти цієї халепи. На прикладі...піссуарів, облаштованих у Амстердамі для чоловіків на всіх вулицях, вуличках та площах, встановити спочатку піссуари в нашій...Верховній Раді, а на додачу ще й так звані піп-шоу, де можна, скажімо, безкоштовно спостерігати сцени з інтимного життя своїх кумирів-чоловіків, що належать до владного Олімпу, тілько для...жінок-депутаток. Гадаю, заразом уб'ємо двох зайців – започаткуємо в своїй країні зрештою гендерну рівність і надійний засіб проти збудження...

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua