Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Здоров будь, Юрок

Ант. | 26.06.2008 23:29

14
Рейтинг
14


Голосов "за"
15

Голосов "против"
1

Севастополь, НАТО, пиво і флот

Здоров будь, Юрок
Підійшло тут від тебя кілька листів, та все часу бракувало відповісти. Але ось отримав останню вісточку, про "російський город Сєвастополь", і ти знаєш, зачепив ти мене просто за живе – і план не виконав, і пиво не допив, але вирішив таки відповісти.

Юрок, ти ж добре знаєш, що я люблю посидіти, а ще більше – як під добру закуску; і що пиво без тарані я не п'ю. А з Камчатки тарань не та, і підвозу останнім часом немає, а тут ще й ти про Севастополь. Юрок, ти що, забув, що я ще з чумаків звик до нашої, до кримської. Так що тут хочеш-нехочеш, але маю відповісти – тараню від пива я тобі подарувати не можу.

Заодно вже трохи додам про НАТО і американські бази в Україні – тут тобі вже спасибі велике за клопоти, бо й я почав вже здогадуватись, чого це вони до нас так одразу з всією душею – не інакше, як на наше пиво оком накинули, сподобалось. Хоча ти знаєш, в них, в Європах, пиво також непогане. Так що буду вимагати, щоб як приєднаються вони до нас зі своїм НАТОм, то щоб обов'язково і з пивом. І щоб тараню кримську не чіпали.

До речі, Юрок, стоїть в Криму ваш російський флот, і є в мене здогадка, навіщо стоїть: тараню охороняє. Це непогано. Але ж, Юрок, заважає, зараза, рибалити. А це вже нікуди не годиться. І гремить постійно то якорями, то гудками. Он, на тій неділі, тільки-но принадив, налив трохи руки обмити, а тут воно як зареве – то так на руки й вилив, навіть до рота не доніс.

Так що, Юрок, треба щось робити – або прибирай свій флот, або нехай не гудять. І прапори нехай приберуть, бо бува мерехтять, що й кльову не видно. А якщо буде гудіти і рибу лякати, то пиво їм перекрию – довго не протримаються. А на додаток доведеться ще й на Камчатці принадити. А що ж ти думав, на то воно й пиво, що б з таранею...

До речі, з тебе пиво! – поки тобі писав, то моє вже тепле. Тільки от що, "бочкарьова" свого більше не привозь – бо як де хлюпну, то човен іржавіє, – а будеш їхати наступного разу, захопи "оболоні" чи там "славутича", – таке добре, що й на іржу уваги не звертаю. Дивись тільки, не побий!!! І щоб обов'язково холодненьке! – у вас знаю, десь там ще й на півночі кордони...

Ну бувай, якраз клює.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua