Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Марнотратство   оборонні редути

Бар'єр

Правнук | 25.11.2007 14:10

23
Рейтинг
23


Голосов "за"
25

Голосов "против"
2

Кілька днів тому я був на весіллі.
Там я зрозумів, що приховують історики.


Що завадить мені, сміючись, казати правду? Горацій

Про це непристойно писати, але кілька днів тому я був на весіллі.

Простому українському весіллі. Де ніхто, навіть, не побився. Бо це було не російське весілля.

Я збагнув там істину і розкрив всі загадки історії...

То дурня, що ми своїм героїзмом закрили дорогу монголо-татарам чи просто монголам на їх шляху до останнього моря. Ніхто їх тут спеціально не спиняв. Ці ненажери зі степів дістались до столів українського весілля і самі, без підказки, зрозуміли, що це вже останнє море в їхньому житті. Інших – не буде.

Тим з польових командирів, які ще рвались в сторону Варшави, Праги чи Афін, горлянки перерізали свої ж. Батий про це так ніколи і не дізнався. Хоч, може, в паперах записано і інакше.

Ті, хто вижив, повернулися в Орду і переконали Батия далі Рівного не ходити. Бо немає сенсу. Ти можеш дійти до Гібралтару, але ніколи не дійдеш до зразів з грибами...

Молодий вихованець Арістотеля, який не любив геометрію і шукав у ній царських шляхів, оминув Рівне – і дійшов аж до Індії. Без особливих проблем. Зворотньо-паралельним монголо-татарському, але ніде не перерваним шляхом. Таки діставшись вже свого останнього моря.

І чого було коней гнати ще стільки світу?. Адже те, що шукав, під боком стояло, гарно виглядало і смачно пахло...

То є брехня про стратегічні таланти одноокого полководця суворовської школи. Не вірте цьому. Навіть, якщо вам покажуть оригінали документів з "мокрими" печатками царських канцелярій.

Наполеон програв ще в Рівному. Саме тут полягла більша частина його армії. За столами.

Москву брала решта елітного французького війська. Ті, в кого був гастрит чи вроджена відраза до їжі. І вони б її, звичайно, не взяли. Але...

Кутузов, на відміну від Сталіна, повірив своїй розвідці. І тому манівцями, оминувши дурних іноземців, що рвалися до російської столиці, подався зі своїм військом до тих столів, що залишились від весіллянтів і французів-гурманів. Бо точно знав – за столами в Рівному залишилось харчів ще на 16 весіль і 4-5 кампаній зразка наполеонівських.

Тому там, у Москві, залишились лише немічні і зовсім слабі. Які не могли рухатись. І які були тільки раді, що хтось спромігся розпалити для них багаття...

Німці в другій світовій спочатку досягли успіху в своїй кампанії тільки тому, що на четверту ранку столи в Рівному були ще порожні. А далі спокус ставало все менше і менше. Діставшись Волги, вони зрозуміли, що трохи поспішили зі своїм бліцкригом.

Бо отримали достовірну, супернадійну інформацію з агентурних джерел, що ті столи в Рівному вже накрили для весілля. Ну й, певна річ, побігли глянути, від чого ж то полягли татари та французи. І заодно вияснити для свого вождя секрет військових здобутків великого Олександра з Македонїї.

Краще б вони залишились під Сталінградом. Бо краще загинути раптово, від кулі і з честю, ніж помалу, безславно і в муках від надмірного споживання паруючих голубців. Копаючи собі могилу виделкою...

Російської експансії Європі чи Америці боятись не слід. Росіяни теж далі Рівного не пройдуть. Якщо почнуть свій наступ під кінець тижня. А в них на це розуму стане.

Бо кінець тижня – це початок весіллям і клямка боєздатності будь-якого війська. Дірки в поясі на штанях закінчуються тоді, коли на столах з'являються вареники. Ви особисто можете відмовитись від домашніх вареників зі сметаною? От і я кажу, що краще померти...

Місто Рівне відносно маленьке. Не Токіо. І не найбагатше в Україні. Але доки воно існує на карті і тут грають весілля – професійна армія країні не потрібна. І взагалі армія не потрібна.

Як тільки хтось напав – тут же їм всім персональні запрошення до весільного столу. З цитатою на звороті червоним "Это было под Ровно" на сірому трафаретному тлі "Залиш надію вдома назавжди". Шансів вижити у них буде не більше, ніж у курки, призначеної для грилю.

Різниця незначна. Найбільше, що могла зробити курка, щоб уникнути своєї карми – це сконати ще яєшнею. Найбільше, що може зробити, взявши в руки ножа й виделку, запрошений – це сказати: "Прощай, розум!"...

Шкода, що я не міністр оборони.

Шкода, що діючий нині міністр ігнорує такий суперефективний оборонний засіб.

Шкода, що про цю таємну українську зброю нічого не хоче знати головнокомандувач.

Але найбільше шкода, що я теж не дійшов до зразів з грибами...

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua