Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Анна Горбань звернулася до Генсека з ініціативами

Анна Горбань звернулася до Генсека ООН з ініціативами

museum-ukraine | 10.04.2019 13:14

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Під час свого виступу голова ГО "Розумне майбутнє нації" заявила: "У нашій країні продовжується війна і ті діти, що народилися, коли ця війна почалась, через два роки підуть до школи. Ці діти відрізняють постріли снарядів за звуком. І це велика проблема для нашої країни. Наші діти мають жити і розвивати свої таланти під мирним небом над головою

Анна Горбань звернулася до Генсека ООН з ініціативами
Втручання українки Анни Горбань стало попередженням для Генерального Секретаря ООН.

На 63-й сесії Комісії ООН зі становища жінок Анна Горбань звернулася до Генсека з ініціативами щодо вирішення збройного конфлікту в Україні.

"Я сприймаю Ваше втручання як попередження працювати більше і краще над питаннями, які Ви підіймаєте", – заявив під час роботи 63-ї сесії Комісії ООН зі становища жінок, коментуючи виступ членкині делегації "Українські жінки в ООН", громадської діячки, голови ГО "Розумне майбутнє нації" Анни Горбань, щодо ситуації на Сході України Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш.

"Там є наші агентства. Я сприймаю Ваше втручання як попередження працювати більше і краще над питаннями, які Ви підіймаєте. Я буду слідкувати за посиленням нашої діяльності тут", – зазначив Антоніу Гутерреш, коментуючи виступ представника української делегації Анни Горбань.

Під час свого виступу голова ГО "Розумне майбутнє нації" заявила: "У нашій країні продовжується війна і ті діти, що народилися, коли ця війна почалась, через два роки підуть до школи. Ці діти відрізняють постріли снарядів за звуком. І це велика проблема для нашої країни. Бо наші діти мають жити і розвивати свої таланти під мирним небом над головою. Ми – сильні жінки! Ми приїхали сюди (в ООН. – прим. ред.) з рішеннями. Ми знаємо, як вирішити питання, і ми намагаємося їх вирішувати. В нас є проекти. Але ми хочемо міжнародної допомоги. Ми хочемо звернути увагу на нашу країну, аби міжнародна спільнота знала, що ми чекаємо на допомогу в вирішенні наших питань", – звернулися у своєму виступі до Генерального секретаря ООН Анна Горбань.

Коментуючи свій виступ, голова громадської організації зазначила:

"Міжнародна спільнота не має забувати, що в Україні триває війна і перші, хто від неї страждають, це діти. На початку березня я особисто відвідала зону ООС (колишню АТО). Відвозила книжки, які за моєї ініціативи збирали українські зірки та просто громадяни. Я передала ці книжки в три школи, що знаходяться на лінії зіткнення, поспілкувалася з учнями цих шкіл, вчителями, місцевими жителями. Залишитися байдужою просто неможливо. Я хочу, аби міжнародна спільнота та особисто Генсек ООН, наші політики переймалися цими питаннями не лише на словах", – зазначила голова громадської організації. Готуючись до збору книжок я направила запити до Міністерств. Ті дані, що я отримала, вражають. Скажу лише, що сьогодні на лінії зіткнення, фактично під загрозою обстрілів, знаходиться 41 школа і навчається біля 42 тис. школярів. Ми маємо зробити все, аби забезпечити їх безпеку і надати можливості вчитися і жити як їх однолітки на інших територіях України. Я готова звертатися до міжнародних лідерів аби досягти цього", – зазначила Анна Горбань.

Довідка: З 11 до 22 березня 2019 року у штаб-квартирі ООН (м. Нью-Йорк, США) проходила 63-й сесія Комісії ООН зі становища жінок. Для участі в якій зареєстровано біля 10 тисяч учасників зі всього світу.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua