Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
8
Рейтинг
8


Голосов "за"
8

Голосов "против"
0

Комментарии
Ігор Бурдяк   | 5.06.2014 11:35
Було і таке питання: "Как вы думаете, спас бы вас Обама, если бы вы тонули?".
Путін: "я думаю, что он порядочный человек и мужественный достаточно. И он бы, конечно, сделал это".
Цікаво, як на це питання відповів би Обама?
І чи Обама достатньо мужній, щоб подолати порядність?
Никита   | 5.06.2014 12:38
Ігор Бурдяк:
Щодо Обами не знаю, але я б йому порадив Путіна врятувати, заарештувати і публічно судити. Бо якщо його просто притопити, то з"явиться якийсь "продолжатель дєла Путіна", і скоріш за все буде ще гірший (тіпа як Ленін-Сталін). Просто фізичним усуненням huyla проблему не вирішити (нажаль)
Ігор Бурдяк   | 5.06.2014 12:49
Никита:
Не думаю, що у Путіна ситуація така, як у Леніна в 1922-му чи у Сталіна в 1926-му. Швидше як у Гітлера після сталінградської битви.
Хіба якщо б замах на життя Гітлера у 1944 році виявився успішним, то його наступник продовжував би гітлерівську політику?
Никита   | 5.06.2014 13:06
Ігор Бурдяк:
Чому?
Подивіться на те, як зріс рейтинг huyla. По-моєму, очевидно, що "рускіє хотят войни". Вони хочуть "лідера нації", який поведе їх на війну. Саме такий лідер знайдеться, оскільки саме на нього є суспільний запит.
І чому Ви думаєте про 44-й? скоріше це ще 38-й... Я не настільки знаю історію, не знаю, чи був на той час в Німеччині хтось, здатний підхопити знамено з рук Гітлера. А в сучасній РФ, думаю, знайдуться такі.
Ігор Бурдяк   | 5.06.2014 13:44
Никита:
В сучасній РФ, звичайно, знайдуться охочі підхопити знамено з рук Путіна. Та чи їм це дозволять? Ви думаєте, тривоги вірних путінців щодо "злих намірів" шостої колони безпідставні?
Та й його наступнику не треба буде робити різких рухів, заперечувати "досягнень" Путіна. Досить лише "відпустити" ЗМІ. І вони зроблять свою справу. Подібно як це було після приходу до влади Горбачова.
Никита   | 5.06.2014 14:47
Ігор Бурдяк:
Уявіть собі, що під час Майдану Янукович би втопився. Як, на Вашу думку, що би за цим послідувало? Як би розвивалися події і яка ситуація була би тепер?
Ігор Бурдяк   | 5.06.2014 16:18
Никита:
Тоді Азаров виконував би обов"язки президента. Але згідно з конституцією Верховна Рада призначила б дострокові вибори президента.
За таких умов питання про асоційоване членство в ЄС було б відкладене, поки не оберуть нову владу.
Майдан не розійшовся б до виборів і забезпечив би відносно демократичну процедуру виборів. Хто був би обраний важко сказати, але швидше всього перемогла б опозиція. Війни з Росією не було б.
Никита   | 5.06.2014 17:05
Ігор Бурдяк:
Майдан не розійшовся б до виборів і забезпечив би відносно демократичну процедуру виборів. Хто був би обраний важко сказати, але швидше всього перемогла б опозиція.
- Під час Майдану на довиборах Майдан нічого не забезпечив у м.Києві.

- Навіть чисто теоретично – як Майдан міг би запобігти фальсифікаціям в Донецькій, Луганській областях і в Криму? Там би і було обрано нового президента.

- Війни з РФ би не було. Натомість 29 травня в.о. президента Азаров підписав би договір про створення Євразійського союзу
Ігор Бурдяк   | 5.06.2014 17:27
Никита:
Довибори депутатів і вибори президента – різні речі. Майдан почався як протест проти "Європаузи", потім був сконцентрований на темі "зека – геть", а не на виборах.
За Вашого сценарію після зникнення президента Майдан був би сконцентрований на виборах. Тимошенко участі у виборах не брала б. Ймовірно у другий тур вийшов би Кличко або Порошенко, і від ПР кого б вона визначила. Якщо б результати виборів суперечили екзит-полам, то Майдан з цим не погодився б, і був би знову третій тур або повторні вибори.
Азаров не міг би підписати міждержавний договір, бо в.о. не має таких повноважень
Никита   | 5.06.2014 17:48
Ігор Бурдяк:
1) Ще раз – як практично Майдан міг би запобігти фальсифікаціям на півдні і сході?

2) Азаров не міг би підписати міждержавний договір, бо в.о. не має таких повноважень
Вам самому не смішно? Скажіть ще, що Путін не мав повноважень забирати Крим. Але ж забрав! Так само і Азіров би підписав. Ще до того він би запросив Путіна на святкування ювілею Шевченка...
Ігор Бурдяк   | 5.06.2014 18:03
Никита:
Путін забрав, бо у нього сила.
НМД Ви недооцінюєте фактор Майдану. Можливо Азіров і підписав би, але після того змушений був би драпати так само, як і Янукович. Тоді, звичайно, війна.
Але Азіров – не Янукович. І не він ухвалював би такі рішення. Можливо, якщо б Янукович пропав, то усі зітхнули б з полегшенням і пішли б на переговори з Майданом.
Я не казав, що Майдан міг би запобігти фальсифікаціям. Він просто не сприйняв би сфальсифікованого президента. Так, як це було у 2004.
Никита   | 5.06.2014 18:12
Ігор Бурдяк:
НМД Азіров був 100% маріонеткою Путіна (тоді як Янукович щось ще пручався). Якби Азіров став в.о. – це означало б в.о. Путіна. Майдан би дуже швидко і дуже жорстоко знищили. Євразійський договір було б підписано.
Ігор Бурдяк   | 5.06.2014 18:14
Никита:
Майдан би дуже швидко і дуже жорстоко знищили. Євразійський договір було б підписано.
І що далі?
Никита   | 5.06.2014 18:25
Ігор Бурдяк:
"Союз нерушимьій республик свободньіх"
Ігор Бурдяк   | 5.06.2014 18:31
Никита:
Ні. Після того повстала б уся Україна. Включно із Донецьком.