Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
4
Рейтинг
4


Голосов "за"
4

Голосов "против"
0

Расизм против белых

Никита | 11.10.2012 10:33
Генеральный секретарь консервативной партии Союз в поддержку народного движения (СПНД) Жан-Франсуа Копе опубликовал книгу "Манифест правых без комплексов". Соратник экс-президента Николя Саркози и мэр города Мо, что в сотне километров от Парижа, посмел снять табу с явления, о котором все знают,
Комментарии
Ігор Бурдяк   | 12.10.2012 09:54
Vladimir:
Никита:
Скажите, Ле Пен предлагал (а) ввести во Франции обязательный документ внутреннего учета (внутренний паспорт) и фиксировать там графу "национальность", которая бралась бы по национальности родителей?
Они предлагали выделять квоты руководящих должностей по носителям этих "национальностей" в соответствии с данными перепеси? Или от членов своей партии – Найти французское происхождение?
М.б. они требовали национализировать землю с/х назначения и не продавать? Оставить только малый бизнес, остальное государству? Что у них общего со Свободой?
Взагалі-то важливо не те, що є спільне між "Свободою" і "Нац. Фронтом", а як
Ігор Бурдяк   | 12.10.2012 09:54
вписується "Свобода" в альянс опозиційних нині сил. Вписується.!
На загальнонаціональному рівні погоджені спільні дії з Об.оп. УДАР уже заявив, що буде співпрацювати з Об.оп. Звичайно, про співпрацю з "Свободою" він сказати так не може (із тактичних міркувань). Але на регіональному рівні, на львівщині наприклад, вони чудово співпрацюють. Навіть проводять спільно агітаційні мітинги.
В парламенті вони об"єднаються. "Свобода" там потрібна для протистояння олігархічній антиукраїнській владі.
А якщо станеться чудо, і опозиція стане владою, то тоді, звичайно, "Свободі" треба буде змінювати програмні засади. Або залишатися в опозиції.
Vladimir   | 12.10.2012 15:12
Ігор Бурдяк:
На совместных ПРОТЕСТНЫХ акциях какая разница, с кем ты? Я был на десятке совместных акций с харьковскими Свободовцами (хоть они меня и раздражали своей крикливостью о ((() Речь же о пзитивной программе.
Vladimir   | 12.10.2012 15:12
Ігор Бурдяк:
А общего у Свооды и Нац.фронта я не нашел ничего...
Ігор Бурдяк   | 12.10.2012 18:23
Vladimir:
Ігор Бурдяк:
На совместных ПРОТЕСТНЫХ акциях какая разница, с кем ты?
В "протестних акціях" у парламенті можуть брати участь лише депутати.
Вірно, не має значення, з ким.
Але ж проти русифікації України, вступу в митний союз, євразійський простір комуністи виступати не будуть.
Никита   | 12.10.2012 23:03
Vladimir:
А общего у Свооды и Нац.фронта я не нашел ничего...
У 2002 році Ж-М Ле Пен вийшов у другий тур президентських виборів, набравши 16,86 %. Знаєте, який в нього був тоді виборчий слоган?
"La France et les Français d'abord" (élection présidentielle 2002)
"Франція і французи понад усе"
Він неодноразово повторював таку думку: Франція у французів тільки одна і ніякої іншої ви не створите. Нам залишається боротися у Франції за французів.

Невже справді нічого спільного?

Марина зараз сильно пом"якшила риторику, але сутність залишається та сама.
Vladimir   | 12.10.2012 23:19
Никита:
И что? какая связь? Он собрался ввести внутренние паспорта и разделить французских граждан на "коренных" и нацменьшинства и следить, чтобы нацменьшинства не имели больше мест во власти, чем их % в населении7 Он требовал Саркози считать венгерским евреем и считать % этих людей в населении, чтобы решить, может ли тот баллотироваться? Я серьезно не вижу связи. Он ведь не против французских граждан, он против иммигрантов. Я его вполне понимаю. А в приведенной Вами программе он вообще экономические меры предлагает – снизить социал Но я же вам то же самое писал...
Никита   | 12.10.2012 23:30
Vladimir:
Він як раз дуже добре розумів і пояснював своїм прихильникам щодо "нацменшин".
А щодо Саркозі – так Ле Пен вважав "недоліком" те, що вихідець з сім'ї іммігрантів Саркозі є євреєм по матері. "Месьє Саркозі не має того минулого, яке формує дійсного представника нації. Наявність трьох бабусь-іноземок – не краща якість для майбутнього президента", – заявив з цього приводу Ле Пен.
Никита   | 12.10.2012 23:41
Vladimir:
Марина поміняла риторику – жодного антисемітського слова не вилетіло з її вуст (якщо не рахувати те, що вона пропонує заборонити єрмолки у публічних місцях – так само, як і хіджаби). Але сутність політики залишається така сама – це антиглобалізм і критика європейської ідеї. Вона пропонує вийти з єврозони і сповідує протекционізм для французів, гарантований сильною державою.
Vladimir   | 12.10.2012 23:56
Никита:
Странно, а как у человека м.б. 3 бабушки? Вроде у всех только 2 о)))
То, что я прочитал – это сильно улучшенный и облагороженный вариант Ющенко-Костенко на наших выборах. Выступать против глобализации и поддерживать протекционизм – это вариант цивилизованного решения. Я его не поддерживаю, но это значительно выше плинтуса о))) С этим можно жить. Запрет религиозных одежд в публичных местах – опять же, я это не поддерживаю, но это можно понять. Это в рамках цивилизации. Тягнибок – вне этих рамок. Могу лишь повторить – экономико-социальную часть программы я поддерживаю на 80%, Тягнибока – категорически против.
Никита   | 13.10.2012 00:08
Vladimir:
Дозвольте нагадати: спочатку мова йшла про те, що між Свободою і НФ немає спільного НВД. Я спробував показати, що я бачу спільного між цими двома партіями. Це націоналістичні партії, які ставлять своєю метою протекционізм для титульної нації, гарантований сильною державою.
Он ведь не против французских граждан, он против иммигрантов
Тільки зауважте, що імігрантом людина залишається ще довгий-довгий час після отримання громадянства... а їхні діти – діти імігрантів... а потім онуки імігрантів...
Ігор Бурдяк   | 13.10.2012 07:43
Vladimir:
Рекомендую подивитися другу частину передачі "Велика політика" у Кисельова (відбулася сьогодні вночі). Десь у другій половині дня можна подивитися запис.
Зрозумієте, чому люди підтримують ВО "Свобода".
Влада в особі Табачника дійшла уже, що називається, "до ручки". В обороні радянських міфів.

На фоні цього: лише за цей альтернативний посібник ВО "Свобода" заслужила бути парламентською партією.
Ігор Бурдяк   | 13.10.2012 07:54
Хіба це не "позитивна програма".?
Ігор Бурдяк   | 13.10.2012 08:39
Виходячи з того, що злочинні накази не виконуються, Львівська, Тернопільська, Івано-франківська облради визнали закон про основи державної мовної політики недіючим на території областей. Після протесту прокурорів повторно визнали закон про основи державної мовної політики недіючим на території областей.
Тепер справу розглядатиме суд.
Чи це не позитивна програма.?
Никита   | 13.10.2012 12:18
Ігор Бурдяк:
Рекомендую подивитися другу частину передачі "Велика політика" у Кисельова (відбулася сьогодні вночі).
Це з цієї передачі люди цитують? -

Табачник: Бандера сидів в комфортабельних умовах у німців
Кісєльов: Юлія Тимошенко зараз сидить також не на нарах, а в комфортабельних умовах

Табачник думає
http://urb-a.livejournal.com/340949.html