Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Катинь-2   авіакатастрофа   теракт   ФСБ   жертви   ексгумація   московська фальсифікація

КАТИНЬ-2. Ексгумація підтвердила, що росіяни підмінили останки поляків

jurko | 4.10.2011 01:24

1
Рейтинг
1


Голосов "за"
5

Голосов "против"
4

Шила в мішку не сховаєш!
Маємо чергове підтвердження московського злочину під Смоленськом.


КАТИНЬ-2. Ексгумація підтвердила, що росіяни підмінили останки поляків
Шила в мішку не сховаєш!

Маємо чергове підтвердження московського злочину під Смоленськом. Маємо чергове підтвердження, що московська брехня у кращих гебельсівських традиціях є тотальною – вони брешуть завжди! Маємо черговий доказ звиродніння польської євроліберальної еліти: нічого не бачать, нічого не чують, нічого не знають!

Аж віршик напросився: "Євроліберал за газ – рідну матінку продасть!"

Втіхи мало – своїх таких маємо вагонами і ще гірших!

Поширюймо правду про злочини Москви! Правда переможе!

Свободу народам – свободу людині!


За повідомленням варшавського видання Wirtualna Polska, попередні дані польської ексгумації останків, які за твердженнями росіян належать убитому в Смоленській катастрофі Збігневу Вассерману, насправді йому не належать.Тільки 7-10% даних російського протоколу розтину Вассермана відповідають даним, отриманим польськими експертами після ексгумації останків.

Польшевицька військова прокуратуру відмовилася коментувати дані польських експертів.

Польшевицькій міністр охорони здоров'я Єва Копач сказала, що вона не може коментувати дані польської ексгумації, тому що "вона їх не бачила і сама в ексгумації не брала участі".

У свою чергу Малгоржата Вассерман, дочка убитого російськими терористами за наказом Путіна Збігнева Вассермана вказала:

"Для польських слідчих і аналітиків прийшов час абсолютно не приймати до уваги всі угоди і документи, які ми отримали від росіян. Ми можемо покладатися тільки на те, що нам самим вдалося встановити"

- Я із самого початку говорив, що всі отримані від росіян документи – фальшивки, підкреслив голова парламентської комісії з розслідування Смоленської трагедії Антоні Мацеревич в інтерв'ю Wirtualna Polska і вказав:

"Прокуратура зобов'язана негайно порушити кримінальну справу проти росіян за підробку документів і приступити до ексгумації інших 95 жертв. До нашої парламентської комісії звернулося багато сімей жертв, які засвідчили, що дані російських розтинів не відповідають даним про убитих. У нас є офіційні заяви про це від 7 сімей жертв трагедії".

Крім Малгоржати Вассерман, до прокуратури з вимогою проведення ексгумації через фальшиві російські дані звернулися сім'ї Пшемислава Госевського і Штефана Мелаки, повідомляє варшавське видання.

Відділ моніторингу

КЦ

А це зі сайту "Свобода слова" Сєргєя МєльнікоффЩе один "зачарований на кремль"! (((


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua