Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Початок виборчої кампанії у Польщі

Ярослав Кіт | 14.06.2011 14:53

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

стаття про початок виборчої кампанії у Польщі, що неофіційно розпочалася від 10 ювілейного з'їзду партії Громадянська Платформа

Початок виборчої кампанії у Польщі
Суботня конвенція правлячої партії "Громадянська Платформа" стала масштабною подією. Властивий початок виборчої кампанії, польськими політологами і журналістами оцінюється як гучний крок – звернення правлячої партії до свого, ліберального електорату, а також до виборців правих і лівих сил. На ювілейному партійному з'їзді у Гданську виступило багато політичних діячів. Знаковими стали доповіді Б.Арлюкевича колишнього члена парламентської фракції "Союз демократичних лівих", Й.Клюзік-Ростковської, співзасновника партії "Польща найважливіша", Д.Росатті, колишнього міністра закордонних справ. Ці політики заявили про свою підтримку "Громадянської Платформи" і участь у цьогорічних жовтневих виборах від цієї партії.

Серед багатох виступаючих на з'їзді, цікавими стали слова міністра закордонних справ Р.Сікорського. У свому виступі він наголосив на шансі України під час польської президенури в Європейському Союзі, підписати документ про асоційоване членство.

З'їзд був напевно найбільшим партійним міропріємством у Польщі за останнє десятиріччя. Делегати з усіх регіонів приїздили до Гданська ще від пятниці. З Варшави було замовлено цілий потяг для учасників. У суботу, від самого ранку групи партійців збиралися під входом до найсучаснішого спортивно-концертного комплексу "Ерго-Арена". До початку засідання о 12 годині, в залі зібралося понад тринадцять тисяч учасників, а близько двох тисяч спостерігали події зовні на величезному екрані.

Звичайно, головною особою зборів став Премєр-міністр Д.Туск, приїзд якого викликав справжню ейфорію громадськості.

Слова Премєра про місце, де відбувається зїдзд пратії розвяли сумніви про побудову стадіонів до ЄВРО 2012: "Ми перебуваємо на стадіоні "Ерго-Арена" який зводили органи місцевого самоврядування Гданська і Сопоту. Ми будували її, хоча й з перешкодами різних сил. Дещо спізнившись з відкриттям, ця чудова арена була відкрита і тепер служить громадськості... Сьогодні це найкраща арена такого рівня у Польщі і напевно одна з кращих у Європі!"

Коментар. Йоанна Фабісяк, депутат Польського Сейму: "Я надзвичайно поважаю і підтримую діючого Премєра Д.Туска. Сьогодні він єдиний політик такого високого рангу, який не лише декларує про реформи і позитивні зміни, він багато робить для того, щоб польський народ був об'єднаним, дбає про добробут нашої Держави і її мешканців. І усі його прагнення щирі!"

Фото автора: Дональд Туск з дружиною


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua