Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
ЄС   євросоюз   Європа   дискусія   Жізель Боссе   Том Каз'єр   Ліга ДИПКОРПУС   Анна Базіло   ЕС   евроинтеграция   Европа   Жизель Боссе   Том Казьер   Лига ДИПКОРПУС   Анна Базило

Експертна дискусія "Європейці прагнуть знати: яке майбутнє у України?" (Київ, 18 червня 2010)


-4
Рейтинг
-4


Голосов "за"
0

Голосов "против"
4

Фахова дискусія "Europeans wonder: what is the future of Ukraine?" за участю науковців у сфері міжнародних відносин з провідних європейських університетів: Жізель Боссе (Маастрихтський університет, Нідерланди) та Тома Каз'єра (Кентський університет в Брюселі, Бельгія).

Експертна дискусія ''Європейці прагнуть знати: яке майбутнє у України?'' (Київ, 18 червня 2010)
Ліга політологів-міжнародників "ДИПКОРПУС" спільно з Програмою Сприяння Парламенту ІІ та Лігою Інтернів запрошують усіх зацікавлених в обговоренні сучасного та майбутнього стану розвитку відносин між Європейським Союзом та Україною долучитися до дискусії "Europeans wonder: what is the future of Ukraine?" за участю науковців у сфері міжнародних відносин з провідних європейських університетів: Жізель Боссе (Маастрихтський університет, Нідерланди) та Тома Каз'єра (Кентський університет в Брюселі, Бельгія).

В рамках дискусії обговорюватиметься бачення європейських науковців на сучасну ситуацію у стосунках між ЄС, Україною та Росією. Учасники, як представники прогресивної української громадськості, матимуть можливість висловити свою точку зору на дане питання.

Дискусія відбудеться 18 червня 2010 року в приміщенні Комітетів Верховної Ради України (вул. Садова 3-а) з 13:00 до 16:00. Реєстрація для участі в дискусії обов'язкова. Робоча мова – англійська (переклад не надаватиметься).

Для участі необхідно до 14 червня 2010 (понеділок) надіслати заповнену анкету з поміткою "discussion" на адресу: dipcorpus-kyiv@ukr.net

Щодо будь-яких питань стосовно даного заходу звертайтеся до Анни Базіло: dipcorpus-kyiv@ukr.net

Програма заходу, анкета та інформація про учасників дискусії – в додатку.

Ми щиро сподіваємося на Вашу активну участь в даній дискусії і внесок в активізацію громадської думки в Україні!

АНКЕТА УЧАСНИКА http://dipcorpus.at.ua/avatar/13/Europeans_wonder-application_discussion.doc

ПРОГРАМА ЗАХОДУ http://dipcorpus.at.ua/avatar/13/Europeans_wonder-discussion_programme.pdf

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЕКСПЕРТІВ http://dipcorpus.at.ua/avatar/13/Europeans_wonder-experts.pdf


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua