Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Кремлевский чикатило
35
Рейтинг
35


Голосов "за"
46

Голосов "против"
11

Комментарии
amalik   | 8.11.2009 09:01
Самая страшная месть – с Того света. И она – все ближе и ближе к "православному чекисту с лицом не раскаявшегося убийцы".
Стрілець   | 8.11.2009 10:02
Історія повторюється.
І Рим, і Константинополь перед своїм кінцем страждали від засилля усяких збоченств.
Це, схоже, норма для імперій.
jurko   | 8.11.2009 11:01
Пам'ятаєте фото, де Путін спостерігає за спортивними змаганнями хлопчиків у стані статевого збудження?
Зрештою, нічого дивного і надзвичайного тут нема. Комплекс влади майже завжди крокує попід руку зі статевими збоченнями. Читайте Клімова.
Білка   | 8.11.2009 12:01
То там у них при владі вся команда така? Ну не міг же він без підтримки і циркулюючої на верхах інформації вибратись на вершину піраміди.

Навіть якщо спалили справи, то люди шушукались. Але Путін виграв, бо він комусь сподобався чимось.
  | 8.11.2009 12:46
  | 8.11.2009 14:52
Сибиряк:
Давай Терёха жми,всего 50очков осталось! Это херня что ты старую туфту на свет тащишь, пяток главных хохлопидоров тебе "одобрямсов" накидают...
А якщо без туфти, тов.Сибиряк, то тоді які Ваші тлумачення факту, що ВВП прилюдно поцілував хлопчика...в животик. Це в порядку речей?
0   | 8.11.2009 15:35
Сходняк специалистов -педофилов под руковоством почти коньдидата коксоугольных наук,заслуженного гомика околовсяческих наук,и просто минетчика со слов мамбы, М.Терена?
Сибиряк:
Давай Терёха жми,всего 50очков осталось!...
Да обосрётся этот гомик,ему до до Тригуба с его музеями,ещё сосать и сосать как говорит мамба!
  | 8.11.2009 17:00
Вас-иль   | 8.11.2009 17:30
Сибиряк:

А что же вы молчите пан Кр-к, в Татарском заливе российский самолёт упал!?
Друже Сібіряче. Не по темі. Але ж. Не дезінформуйте нас про полуостров Сахалин. Не залівє, а пролівє. Про це навіть натовець Лаперуз знав.
  | 8.11.2009 17:33
Сибиряк:
А Ви работаєтє за планом – у городі бузина, а Татарском заливе российский самолёт упал?
Упал -шкода людей...Але теми нема для обговорення. Ви би кращк просвітили нас як там з вашими "пірітамі", що дрова покрали справа мається? Вже позмивали фсбешні наколки і стали нормальними служивимі людьмі? Ні процесу, ні фанфар – все замяли, а ісполнітєлям "спєцопєрації" і піратам, і ослобонітєлям всі атєчєство медаль дало? От тільки напевне запекло шукають через кого злив інформації стався. Натаньягу подякував? Лічно?
0   | 8.11.2009 18:16
Упал -шкода людей
Подумал а только хохлы хитрые и шкодливые оказалось нет Гугл тоже хохол:
вредный-шкідливий
шкодливый-шкідливий
жаль-шкода
жалко-шкода
жалко у пчёлки-жалко у бджілкиЮщенко наверно лично правил
  | 8.11.2009 18:17
Вас-иль   | 8.11.2009 18:20
Сибиряк:

Що, Лаперуз за Де Голя плавав?
  | 8.11.2009 18:21