Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

"Хроники Августа"

Leon | 3.10.2009 03:35

8
Рейтинг
8


Голосов "за"
14

Голосов "против"
6

И пусть империи приходят и уходят. Грузия – остается.

''Хроники Августа''
Війну починають не військові. Війну починають політики. (Генерал У.Уестморланд)

Вкотре впевнююсь на істинності тієї цитати. І на прикладі Російсько-Грузинського конфлікту це не вперше підтверджується.

Не так давно, а точніше практично одразу по закінченню "гарячої" фази конфлікту я написав статтю щодо власного бачення причин і наслідків тієї війни. Що мене здивувало – так те, що жодних аргументів "незгодних" з моїм баченням ситуації, які можна було б брати до уваги і розглянути не виявилось!

На днях європейська експертна комісія на чолі із Хайді Тальявіні завершила розслідування по причинах конфлікту, висновки якої каменя на каменю не залишили від російських "аргументів". І це – офіційно і без камуфляжу.

І ось вчора натрапив на документальний фільм про причини і наслідки тієї нікому із людей – ані простим грузинам, ані росіянам, ані таким самим осетинам непотрібної війни. А кому потрібної? Потрібної якраз для тих, про кого так точно висловився генерал Уестморленд -ПОЛІТИКАМ. Тим, хто приніс у жертву молоху абстракції життя громадян своєї і чужої країни заради якихось "інтересів", тим, хто підривав будинки з мирними людьми у Москві і Буйнакську, використовуючи це як привід для війни з Ічкерією. Тим, кому начхати на життя своїх миротворців, розташовуючи на даху їх казарми у Цхінвалі пост коректувальника вогню, плювати вони хтіли на життя "нових" росіян з Абхазії і П.Осетії, що отримали липові паспорти РФ, плювати їм на те, скільки реально загинуло російських солдат і офіцерів на НЕ російській території, скільки грузин і осетин знайшли свій шмат землі на кладовищі. Головною для них є мета: "Россия должна бьіть великой". Все решта – лише засоби її досягнення.

Шляхом зла не доходять до добра. (В.Шекспір)

Політикам сусідньої країни це напевне невідомо. У них немає часу на Шекспірів. Бо тут ще "українське питання" залишилось невирішеним. Як і "грузинське", і "білоруське" з "прибалтійським" в довісок. А щодо "російського" – воно для них якось вирішиться, в процесі. За старовинним російським "авось"...

Такі от в Росії політики, або ж інтелігенція. Саме інтелігенція, як рушійна сила суспільства Недарма академік І.Павлов бачив у ній корінь зла і всіх бід Росії – саме через недолугість і недорозвинутість тієї "інтелігенції" Росія і отримує періодично катаклізми, що трясуть і мордують не тільки її, а й всіх сусідів і цілий світ. Молох абстрактної імперії не дає їй спокою...

-------------------------------------------------------------------------------------------

P.S.Фільм "Хроніки Августа" заборонено до показу на території РФ, попав у розряд "фальсифікація історії в ущєрб...".

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua