Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
3
Рейтинг
3


Голосов "за"
8

Голосов "против"
5

Путін – плагіатор?...

Прем'єр-міністра Росії Владіміра Путіна звинувачують у плагіаті під час захисту кандидатської дисертації...
Комментарии
Улас Золотоноша   | 4.02.2009 08:48
Як ревно свого путю-плагіатора захищають...:)
Улас Золотоноша   | 4.02.2009 09:08
"Чи копіював сам Путін сторінки американського підручника, чи це для нього зробили інші наразі невідомо. Часопис, лише вказує, що працю професорів Кінга і Кліланда "перекладав на російську дослідницький інститут, який асоціюється з КГБ на початку 90-их"".

"...Владімір Путін відмовився прокоментувати цю заяву", – чим фактично визнав плагіат, якщо виходити із залізної логіки...
  | 4.02.2009 09:10
Такий же плагіатор, як і ти.
Улас Золотоноша   | 4.02.2009 09:12
У цьому він (Путя), як наші "лікарі" Табачнік, Литвин і "кандидатка" Тимошенко...
Улас Золотоноша   | 4.02.2009 09:17
ANONIM:
Такий же плагіатор, як і ти.
Я довів щодо Путі, а ти, вуханчику?:)
Leon   | 4.02.2009 09:28
Улас Золотоноша:
У цьому він (Путя), як наші "лікарі" Табачнік, Литвин і "кандидатка" Тимошенко...
Як і ПрФФесор від проФФесури – недалеко падає...:)))
  | 4.02.2009 09:37
До слова, як і Толстоухов (також "лікар") до філософії, так і наш "праффєссор" та ще й "член"-кореспондент НАН України до економіки не мають ніякого відношення...
  | 4.02.2009 09:51
А ты завхоз музейный тоже науковэць? Плагиатор с маленькой буквы, воришка.
  | 4.02.2009 10:45
Ой... как дедушка схватился за статейку...
Кстати, в студенчестве и аспирантуре работы составляют также и на основе существующего научного материала.

А вообще, дешевая статейка, призванная покрутить дульки... списал, не списал...
  | 4.02.2009 12:52
Просто маразм! Тут что ни одного кандидата наук даже нет?!
Господа, понятие плагиат к работам такого уровня не применяется. Особенно в сфере общественных наук. Кандидатская, в подавляющем большинстве, – углубление и разработка темы с учетом современного уровня знаний по вопросу с использованием материалов параллельных исследований. И более того, на защите вас будут минусовать,если вы их обойдете вниманием – как за узость научного кругозора.
Процент канд дис в кот есть ориг МЫСЛЬ или исслед не более 10.
Очень м б, что процент личного вклада ВВП в содерж его дис примерно такой же. Но причем тут плагиат?!
  | 4.02.2009 13:12
Улас Золотоноша:
"...Владімір Путін відмовився прокоментувати цю заяву", – чим фактично визнав плагіат, якщо виходити із залізної логіки...
А может ему еще ответить на вопрос... а не списывали ли в школе?
:))))
  | 4.02.2009 13:51
От пукина до уласа один шаг. Два казла.
ЗаХар   | 4.02.2009 19:38
ANONIM | 4.02.2009 12:52
Господа, понятие плагиат к работам такого уровня не применяется.
Що Ви каєте? З таким підходом би тебе в технічні... Ганчірці від Тузика менше б перепало ніж тобі. Не лише на захист, а й в молодші техніки викинули б такого "спеціаліста"
И более того, на защите вас будут минусовать,если вы их обойдете вниманием – как за узость научного кругозора.
Згоден. Але такі речі подаються в літогляді і з обов*язковим посиланням на першоджерело
Процент канд дис в кот есть ориг МЫСЛЬ или исслед не более 10
Не варто характеристику власної роботи поширювати на інші
  | 4.02.2009 21:38
Золотоноша сам плагіатор.