Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

НАЦІОНАЛІЗМ – МОЛОДІСТЬ ЄВРОПИ

Максим 'Вихор' | 14.12.2008 16:22

8
Рейтинг
8


Голосов "за"
17

Голосов "против"
9

Нічого не росте на пустому місці. Поширення націоналізму в Європі – закономірна реакція на європейські проблеми.

"Ми переможемо християн однією лише плодовитістю наших жінок. Адже французькі жінки не хочуть народжувати, щоб не мати клопоту зі своїми дітьми. Так ми заставимо їх нянчити наших" – ці слова пролунали у французькому місті Бордо з вуст ісламського мулли Омара. Омар не просто плескав язиком: сьогодні у Франції діє 1300 мечетей, більше 2000 ісламських ассоціацій та культурних центрів. По всій країні відкриваються мусульманські школи, а кількість корінних французів, що прийняли іслам, вже перевалила за 50000.

"Демократія – це лише потяг, з якого ми зійдемо, коли досягнемо мети. Мечеті – наші казарми. Їхні мінарети – наші штики. Їхні куполи – наші шоломи. Віруючи – наші солдати" – сказав в Берліні прем'єр-міністр Туреччини Реджеп Таїп Ердоган перед натовпом своїх співвітчизників. І це був не пустий звук: в Німеччині проживає вже 2,4 мільйони етнічних турків, величезна частина яких взагалі не знає німецької мови. Ще майже мільйон – людей частково турецького походження.

Хтось може сказати, що це проблеми Європи, які нас не стосуються. На жаль, це не так. Україна обіймає 4-те місце в списку країн по кількості міжнародних мігрантів. При цьому нинішня влада не має визначеної міграційної політики і механізмів адаптації чужинців до українського суспільства. Навіть точна кількість іммігрантів, що перебувають в Україні, нашим "правителям" не відома! А іммігранти – це завжди проблема. Так, заступник начальника УМВС Луганської області Ігор Мацегора повідомляє: "За минулий рік на Луганщині у відношенні щодо іноземців було скоєно 33 злочини, вони ж скоїли 207 правопорушень. В поточному році іноземні громадяни скоїли злочини 110 разів, у відношенні щодо них було зареєстровано 18 злочинів"... І наша статитстика лише повторює статистику європейську. Так, 85% засуджених за згвалтування в Швеції – це іммігранти або діти іммігрантів, 65% визнаних винними у згвалтуванні в Норвегії класифіковані як незахідні іммігранти, 55% ув'язнених у Голландії (у 2004 році) – іммігранти... Тенденція очевидна.

І люди мають повне право спитати за це з керівників держави. І такі питання вже вголос задають європейські націоналісти: чому європейські держави не можуть приборкати навалу чужинців? Чому європейські уряди не здатні навести лад в імміграційній політиці? І про ці проблеми треба говорити, адже це – ознаки хвороби.

А причини цієї хвороби відомі. Сучасна "об'єднана Європа" – проект нежиттєздатний. Лібералізм – ідеологія вільного ринку – підриває основи національних культур, змушуючи суспільство виставляти на продаж все, що продається. Індустрія задоволень підміняє традиційні цінності: бордель замість сім'ї, телешоу замість бібліотеки, легкі наркотики замість спорту і дегенеративне хуліганство замість культури – ось результат післявоєнної "лібералізації".

Будь-яка хвороба викликає реакцію організму. Неконтрольована імміграція, занепад національних цінностей і втрата незалежності європейськими державами викликають до життя націоналістичний рух по всій Європі.

"Ми не проти ЄС, а проти тієї форми, яку приймає нинішній Євросоюз. Європейські народи втрачають свободу. Рішення приймає уряд Євросоюзу, яке не було обране, а фактично призначене чиновниками. Це пряме пригнічення європейців і руйнація демократії" – сказав в одному з інтерв'ю один із керівників "Національного фронту" – французької націоналістичної партії, очолюваної Ле Пеном. Цю позицію підтримують французи – протягом більш ніж 30 років "Національний Фронт" залишається значною силою у Франції. "Ми хочемо, щоб європейські держави залишалися незалежними... Неєвропейська імміграціє має бути зупинена, а кримінальні елементи і нелегали – вислані" – говорить Філіп Клайс – депутат європарламенту від "Фламандського блоку" – бельгійської націоналістичної партії.

На виборах 2008-го року в Австрії трохи менше 30% голосів набрали дві націоналістичні партії – Альянс за майбутнє Австрії і Партія Свободи. Приблизно по стільки набрали Партія Регіонів та БЮТ на позачергових виборах 2007-го року в Україні... Про впливовість націоналістичних сил в Австрії свідчить і загибель лідера Партії Свободи Йорга Хайдера одразу після виборів. В те, що це була трагічна випадковість, мало хто вірить – занадто велику загрозу становила ця людина для транснаціонального лібералізму... Так само відбулося і у 2002-му році з відомим голландським націоналістом Пімом Фортайном – його застрелили прямо напередодні виборів. Чому? Тому що саме він піднімав найгостріші проблеми і критикував владу, неспроможну захистити Голландію від навали чужинців і ісламізації. Смерті відомих європейських політиків-націоналістів – лише зайвий доказ того, що націоналізм дійсно є великою силою, яку вже не подолати чорним піаром в ЗМІ і адмінресурсом.

Націоналізм – нова молодість Європи. Це засвідчив і недавній марш шведських націоналістів – 6-го грудня 2008-го року тисяча чоловік пройшла вулицями міста Салема – молодь, яка хоче змін і відчуває сили для боротьби. Націоналізм потрібен Європі і націоналізм потрібен Україні.

Соціалістичний проект провалився – і ніхто не вийшов захищати Радянський Союз зі зброєю в руках. Ліберали вже довели свою недієздатність: хаос у Верховній Раді, пустопорожні обіцянки і передача всієї повноти влади олігархічним кланам – ось що вони "подарували" Україні. Замість розбудови національної культури ми маємо псевдопатріотичний популізм, замість реформи системи освіти – її розвал, замість демократії – банальний бардак. Хороший привід задати владі питання "Чому?" і "Хто буде відповідати?".

І ці питання задає український націоналізм. ВО "Свобода" – найпотужніша націоналістична партія України, вперше за 17 років незалежності висунула програму захисту українців, а не абстрактні обіцянки "всього і одразу". В той час, коли олігархічні партії намагаються якнайшвидше втягнути Україну в різні військово-політичні союзи, тільки ВО "Свобода" твердить, що "єдиною гарантією безпеки та територіальної цілісності України та дружніх нам держав є українські збройні сили, українська авіація та український флот, а не паперові "гарантії" (Олег Тягнибок). В той час, коли суспільству намагаються нав'язати вибір між американізацією і русифікацією, лише українські націоналісти закликають будувати українську Україну – сильну, незалежну і самодостатню державу.

І ми, українські націоналісти, не самотні в своєму прагненні національної свободи – націоналізм впевнено крокує Європою, здобуваючи нових перемог.

Прес-служба Луганської "Свободи"

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua