Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

ГАНЬБА: "Кравчик" погрозами прагне стати "няшкою"


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Після публікації компромату на власника охоронної компанії "Статус" Сергія Кравця, відомого в злодійському середовищі за прізвиськом "Кравчик", останній вдався до зовсім неінтелігентних погроз журналістам різних видань з вимогою негайно видалити оприлюднений матеріал з мережі Інтернет, повідомляє видання "Єврорепортер" (eu-reporter.org).

ГАНЬБА: ''Кравчик'' погрозами прагне стати ''няшкою''
Деякі поважні веб-сайти, повіривши в реальність погроз з боку "Кравчика", у терміновому порядку видалили резонансні публікації. Проте, слід зазначити, що деякі редактори не злякалися брудної лайки та попередженнями про фізичне насилля або навіть вбивство з боку особи, що впродовж останнього тижня телефонувала до Інтернет-видань з номера "0673322272". На таких Сергій Кравець винайшов інший спосіб тиску – фінансовий. Змінивши гнів на милість, він почав пропонувати журналістам видалити оприлюднені матеріали за... грошову винагороду, при чому здійснював це у найвідоміший з часів "буремних дев'яностих" спосіб, пропонуючи багато, а даючи мало.

У такий "нехитрий" спосіб пан Кравець "оптимізує" витрати на нібито заподіяні "іміджові" втрати, хоча про його, гідне пера телесценариста, кримінальне минуле знають чи не усі в такій досить тісній галузі послуг, як пультова охорона. До речі, саме в аналогічний спосіб пан "Кравчик" вирішує питання оподаткування заробітної платні своїх бійців, користуючись послугами т.зв. конвертаційних центрів, безперервне закриття яких правоохоронцями нажаль і досі не веде до радикального зменшення їх реальної кількості.

Як далі з'ясувалося, номер "0673322272" дійсно зареєстрований на Кравця Сергія Петровича, який дійсно є очільником охоронної компанії "Статус". Унікальним, на думку деяких експертів охоронної галузі, залишається саме той факт, що служба безпеки "Статус" надає послугу технічної пультової охорони майже виключно в місті Києві. При цьому, дещо раніше Сергій Кравець працював на керівній посаді в Державній службі охорони МВС України і, з відома свого на той момент "шефа" генерала Сергія Миколайовича Сидоренка (давній поплічник екс-заступника начальника київського міського УБОЗу, а згодом і міністра оборони України Валерія Гелетея), щільно співпрацював з бандами квартирних злодіїв, наводячи їх на охоронювані ДСО квартири. Таким чином, перебуваючи в долі від злочинної діяльності, використовуючи службове становище, він фактично допомагав "обносити" квартири киян. Після порушення кримінальної справи, яка за дуже великі гроші, не без участі Сидоренка та Гелетея (тоді вже працював у Адміністрації Президента Віктора Ющенка т.зв. "куратором міліцейського блоку"), була закрита, "Кравчик" був змушений буквально "тікати" з міліції.

Так само є підозри, що саме Сергій Кравець у 2010 році отруїв свого партнера по бізнесу в охоронній компанії "Берег" – П'ятницького Олега Володимировича з метою прибрати компанію до своїх рук.

На завершення, мусимо нагадати Сергієві Кравцю, що шляхом погроз і залякування можна не на довго приховати правду, проте, знаючи це, жодний порядний журналіст не візьметься відбілювати так безталанно і, найголовніше, власноруч спаплюжену репутацію...


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua