Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Берізка   КОМ-Сервіс   пультова охорона   банки   кримінал   МВС

Хто винен у пограбуваннях банківських відділень?


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Останнім часом спостерігається тенденція збільшення кількості пограбувань відділень комерційних банків, напади стають дедалі зухвалішими та жорстокішими.

Хто винен у пограбуваннях банківських відділень?
Частково це пояснюється економічною ситуацією в країні, а також низьким рівнем професіоналізму правоохоронних органів в площині боротьби з вуличними злочинами, повідомляє видання "eu-reporter.org".

В минулі часи усі банки охоронялися працівниками спеціального відділу міліції по охороні банківських установ, який очолював такий собі Берізка Ігор Григорович. Після звільнення з МВС, Берізка І.Г. заснував компанію "КОМ-Сервіс", яка шляхом корупційних схем та відкатів (завдяки дружнім стосункам Берізки І.Г. з керівниками служб безпеки усіх комерційних банків) почала здійснювати охорону тих самих банківських установ, які раніше охороняв спецвідділ МВС.

Як встановила практика, фірма "КОМ-Сервіс" не в стані запропонувати своїм клієнтам хоч скільки-небудь якісний пакет послуг щодо безпеки та охорони, окрім величезної кількості реклами та зовнішніх ефектів у вигляді різних "жовтих мигалок" та іншої показухи. Це є наслідком досить слабо розвиненої матеріально – технічної бази, а також невеликої кількості власних груп швидкого реагування, яка не відповідає кількості клієнтів та не забезпечує 100% ймовірних викликів та сигналів тривоги.

Як організація, що має буквально декілька мобільних екіпажів може брати під охорону цілі мережі комерційних банків по всій Україні? Ось як – у разі отримання сигналу тривоги, оператор фірми "КОМ-Сервіс" здійснює дзвінок до оператора невеличкої місцевої компанії по наданню послуг охорони, з якою у "КОМ-Сервіс" підписаний договір про співпрацю, та просить направити за вказаною адресою автомобіль. У місцевої охоронної фірми є невелика кількість автомобілів, також завжди існують свої внутрішні проблеми, отже, втрачаються додаткові хвилини для організації прибуття групи "швидкого" реагування на місце події.

При цьому, керівництво банку навіть не відає про таку складну й неефективну систему співпраці з компанією "КОМ-Сервіс" – воно повністю покладається на начальника охорони, котрий проштовхує виключно ту контору, котра платить відкати!

Оце й є однією з головних причин збільшення кількості успішних пограбувань банківських установ – корумпованість керівників служб безпеки банків та бездіяльність керівництва самих банків.

Приймаючи до уваги вагомість даних складових, можна передбачити, що справжній пік пограбувань банківських установ ще попереду, якщо, звісно, вчасно не будуть прийняті відповідні міри для руйнування корупційних схем колишнього очільника спеціального відділу міліції по охороні банківських установ Берізки І.Г.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua