Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Чорнобильці   УДАР   мітинг   права

"УДАР" підтримав чорнобильців


1
Рейтинг
1


Голосов "за"
1

Голосов "против"
0

Сьогодні, 24 вересня о 11-00, на площі Кірова в обласному центрі відбулася акція протесту громадських організацій, що представляють в області чорнобильців.

Сьогодні, 24 вересня о 11-00, на площі Кірова в обласному центрі відбулася акція протесту громадських організацій, що представляють в області чорнобильців. Люди, які, без перебільшення, врятували життя і здоров'я нації, вимагали від влади виконання "чорнобильських" законів.

Мітингуючі нагадали, що саме Партія регіонів колись подавала вимоги прем'єру Юлії Тимошенко захистити права чорнобильців, а зараз, при владі, просто забула про них. Чорнобильці навідріз відмовилися підтримати партії влади на виборах. Рецепт повернення соціальних гарнтій ліквідаторам аварії на ЧАЕС пікетувальники знають і він доволі простий: владі треба менше красти. Якщо зменшити колосальні зарплати і матеріальні допомоги чиновникам, можна забезпечити усіх соціально незахищених українців, стверджували чорнобильці.

"Наше терпіння уже закінчилося. Досить просити, треба вимагати", оголосили лідери протесту. Також наголошувалося, що дана акція є загальноукраїнською та безстроковою і може бути завершена тільки тоді, коли влада дослухається до проблем чорнобильців.

"Кіровоградська обласна організація політичної партії "УДАР Віталія Кличка" висловлює свою повну підтримку вимогам чорнобильців і заявляє про те, що влада негайно мусить вирішити питання по так званим "чорнобильським" законам. Не можна допустити, щоб наші рятівники залишилися зараз ні з чим, особливо коли влада цинічно витрачає мільярди на резиденції, забезпечення суддів, прокурорів, депутатів та Гаранта", – зазначив кандидат в депутати по місту Кіровограду (ВО N99) Максим Кідрук.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua