Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Кіровоградська влада продовжує наступати на інтереси громадян


1
Рейтинг
1


Голосов "за"
3

Голосов "против"
2

Вчора, в різних засобах масової інформації виплила новина, що виконкомом Кіровоградської міської ради було скасовано маршрут N50.

Вчора, в різних засобах масової інформації виплила новина, що виконкомом Кіровоградської міської ради було скасовано маршрут N50.

Цей маршрут давно став найпопулярнішим серед містян. Саме на цьому рейсі працює найбільша кількість машин. Фактично це єдиний маршрут з усього громадського транспорту, який курсував з 6 ранку до 24 години.

Таке рішення міської влади виглядає досить дивним. Складається враження, що вони вже знайшли наближену особу, яка прибере до своїх рук найпопулярніший серед громадян маршрут. Але чи залишиться такою ж якість обслуговування, чи буде стільки ж машин на маршруті, чи курсуватимуть вони в той же час? Всі ці питання наразі без відповідей.

Ситуацію прокоментував голова міської організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Олександр Макієнко: "Подібні рішення виконавчого комітету, які не пройшли обговорення з громадськістю і йдуть у супереч інтересам мешканців міста, які викликають негативний суспільний резонанс та розхитують соціальну стабільність не можуть прийматися. Складається враження, що міська влада діє в своїх особистих інтересах, не зважаючи на побажання тих, хто її обрав. Таким рішенням виконавчий комітет залишив без роботи понад 50 людей. А чи зможе міська влада знайти для них нове місце заробітку? Кіровоградська міська організація партії "УДАР" виступає на захист інтересів громади та закликає виконавчий комітет міської ради переглянути своє рішення, винести його на розгляд громади і лише потім повертатись до цього питання"

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua