Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Володимир Даниленко: "Зірку" повинна підтримати держава"

donn | 31.01.2012 11:22

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

У кінці минулого тижня Володимир Андрійович Даниленко, народний депутат України, перший секретар Сумського обкому КПУ зустрівся з працівниками шосткинського казенного заводу "Зірка".

Володимир Даниленко: ''Зірку'' повинна підтримати держава''
З усієї плеяди великих шосткинських підприємств завод "Зірка" ще залишається на плаву, але ніяк не може запрацювати на всю потужність, як при радянській владі. Зараз борг підприємства складає 150 млн. грн., з яких 17 млн. – по заробітній платі, 80 млн. – не виплачено до Пенсійного фонду. "У минулому році працівники заводу лише двічі отримували зарплату і то по 100 гривень. А в зв'язку із заборгованістю перед Пенсійним фондом, багатьом не зараховується робочий стаж", – жалілися під час зустрічі люди.

Ще у 2010 році підприємство ввійшло до Державного концерну "Укроборонпром", головним завданням якого є забезпечення ефективного функціонування та управління заводу. Тоді ж, завдяки клопотанню Володимира Андрійовича, створена робоча група під головуванням генерального директора Коцерну щодо визначення фінансово-економічного стану КЗ "Зірка". Проте, "віз і нині там": вивчення стану "зіркової спадщини" і досі на папері, і досі в планах. А жодних заходів для відновлення нормальної роботи заводу так і не зроблено.

Володимир Андрійович зазначив, що у комуністів є "рецепт" економічного зростання заводу. "Казенний завод "Зірка" – специфічне підприємство. До сьогодні воно виживало лише за рахунок замовлень на утилізацію боєприпасів. Тож, держава повинна підтримати підприємство і, в першу чергу, збільшити кількість державних замовлень на утилізацію непридатних боєприпасів, працівникам виплатити заробітну плату і таки вжити реально дієвих заходів для відродження підприємства військової галузі", – вважає нардеп.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua