Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Розпочато реконструкцію виробничих потужностей заводу "ІНДАР"


2
Рейтинг
2


Голосов "за"
3

Голосов "против"
1

Голова правління ПрАТ "ІНДАР" Євген Кононенко вчора підписав доручення щодо розробки технічного завдання для реконструкції виробничих потужностей заводу.

Розпочато реконструкцію виробничих потужностей заводу ''ІНДАР''
Голова правління ПрАТ "ІНДАР" Євген Кононенко сьогодні підписав доручення щодо розробки технічного завдання для реконструкції виробничих потужностей заводу. Про це він повідомив УНН.

"Нині ми збираємо заявки від цехів та підрозділів з приводу їхніх потреб. Потім це буде оформлено в документ, який ляже на стіл виробників, звичайно, ченрез тендер. Шукатимемо пропозиції за принципом золотої середини між "якісно" та "дешево", – сказав Є. Кононенко.

Він зауважив, що хоча частину замовлень доведеться робити зарубіжним компаніям, все ж таки більшу частину потреб адміністрація заводу намагатиметься покрити за рахунок вітчизняних виробників. "Ми націлені на те, аби забезпечувати роботою саме українські підприємства", – підкреслив він.

Нагадаємо, як повідомляв УНН, 7 липня, після внесення змін до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, до виконання своїх службових обов'язків приступив призначений на зборах акціонерів ще 2009 року новий керівник інсулінового заводу "ІНДАР" Є.Кононенко.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua