Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Президент Янукович на своєму місці!

Бовикін Сергій | 4.02.2011 05:16

-2
Рейтинг
-2


Голосов "за"
1

Голосов "против"
3

Президент України Віктор Янукович застосував право вето до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" і повернув його до Верховної Ради
України із своїми пропозиціями.


Президент Янукович на своєму місці!
Все таки Президент стоїть на охороні інтересів громадян України! Ті пропозиції, які вніс Президент при їхньому затвердженні зруйнують коррупційний підхід у будівельній галузі!

Що саме трапляється у нас в будівництві? Питання в тому, що всі ці роки йшло не законне будівництво, як з точки зору хабарництва за отримання дозволів, так і з точки зору захоплення громадських земель – прибудинкових терріторій, спортивних та дитячих майданчиків та ін! Все це робилось з мовчазної згоди та змови з боку місцевих рад. Саме мери міст та їх оточення роздавали землі та дозволи на будівництво... І все це тепер вирішили узаконити! перша спроба проводилась раніше... хто памятає, як Голова Верховної Ради Литвин наголошував... мовляв раніше ці питання регулювалися Листами та Наказами відповідних міністерств та відомств – ТОБТО НЕ ЗАКОННИМИ!! ПІДКРЕСЛЮЮ – НЕ ЗАКОННИМИ, ХАБАРНИЦЬКИМИ НАКАЗАМИ ТА ЛИСТАМИ! А тепер, казав Литвин, прийшла пора "Їх узаконити". Тобто прикрити все створене беззаконня! чому саме так вів себе пан Литвин? Певно тому, що підставні особи, чи належні до нього структури порозкрадали у такий спосіб земельку районів! От наприклад Шершун – порозкрдав руками районних Рад ліси під мисливські господарства! Не під плодово – ягідні насадження, ні під що інше, а саме під мисливські господарства! і тепер там просто будують собі маєтки! де хто називає їх медпунтами, де хто школами, але суть в них одна – "місця для збіговиськ кримінальних та коррупційних елементів"!

І задля того, щоб все було тишком нишком і населення не мало ніяких законних підстав для опротестування фактів "виділення громадських земель під забудову, чи організацію бізнесу"!? – їм портібні саме такі закони!

Прикро те, що на мою думку за лаштунками оцих махінацій, в тому числі і законодавчих ініціатив та прийняття таких зрадницьких законів стоять насамперед англійські спецслужби! Для того висновку є всі підстави... для тих хто вміє спостерігати та робити висновки!

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua