Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Аналіз ситуації Як ми дожилися до такого існування?

Україна – депресивний регіон?


-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
1

Голосов "против"
2

Аналіз ситуації "Як ми дожилися до такого існування?"

До Вас дійшли чутки, що в промисловому центрі N дуже низькі ціни на житло. Ви вирішили перевірити й відправились на оглядини. На вокзалі купили газету об'яв, найняли таксі. Після відвідин декількох об'єктів Ви шоковані: ціни вдесятеро нижчі ніж у вашому регіоні! Попрохали таксиста пояснити цей феномен. Той видав інфу:

- Регіон депресивний: безробіття породило злочинність, алкоголізм, наркоманію, проституцію та небачену досі корупцію: чиновники і не тільки вони відкрито називають ціну вирішення проблеми й привселюдно перераховують гроші. І все це при всьому тому, що усі прекрасно знають ціну кожної посади і хто скільки "відстібає" вищестоящому начальству... А все почалося з розвалом Союзу. Промислові гіганти, на котрих працювали городяни забезпечували товарами весь Союз. Була робота, отож була і зарплата. Коли ж Союз розвалився то їх приватизувало... колишнє твердолобе бюрократичне компартійне керівництво. Новоспечені буржуї не стали вкладати прибуток у закупку суперсучасного обладнання, оновлення асортименту, виховання спеціалістів а стали його... витрачати на власні потреби! За привласнені прибутки побудували собі розкішні хороми, купили іномарки, перевели гроші в офшори. Підприємства за інерцією гнали морально застарілу продукцію, працівникам платили по мінімуму отож вони крали та працювали за принципом "Іван, давай план". Бачачи цей бардак, інженери та працьовиті працівники емігрували, перейшли в бізнес. Склади стали затоварюватись в тому числі й тому, що на ринку з'явилося безліч дешевших та якісніших іноземних аналогів та майже дармового секон-хенду. Затоварені низькоякісною продукцією підприємства збанкротували отож колишні робітники опинилися без роботи а, відповідно, без засобів існування. Сьогодні ті промислові гіганти господарі розбирають на метал, котрий продають за кордон. Ось, – бачу, – Ви збираєтесь тут житло придбати. А Ви подумали чим Ви у нас будете займатись? Погляньте на робочі вакансії у тій же газеті. Роботи катма. Щасливчики працевлаштовуються по блату або робочі місця купують. Це від безвиході люди продають житло й їдуть жити в Росію, Європу, переїздять в села заводити господарство, лізуть в петлю... Погляньте: скрізь і всюди сновигають люди із погаслими поглядами, озлобленими обличчями. Отаке то от безрадісне наше існування... Навіть якщо Ви тут відкриєте бізнес, то збанкрутуєте – у людей тупо немає грошей! Навіть якщо Ви людина творча й не потребуєте роботодавця то й тут стикнетесь із проблемами криміногенного плану: у Вас викрадуть авто, пограбують дружину, зґвалтують дочку, "посадять на голку" сина. А тепер скажіть: Воно вам потрібно! А втім, – бачу, – скоро вся Україна стане такою ж депресивною територією...

Інформація тематики "Як ми дожилися до такого існування?" є на моєму сайті: www.prisoner.com.ua


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua