Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Ділова пропозиція.


2
Рейтинг
2


Голосов "за"
2

Голосов "против"
0

Гроші, криза, угода, роздуми...

- Доброго дня, мила пані! У мене до вас ділова пропозиція від котрої неможливо відмовитися. Он поряд порожнє кафе. Давайте зайдемо, я пригощаю.

- І вам навзаєм доброго дня, чоловіче. Гроші зараз всім потрібні – криза, отож я готова Вас вислухати.

- Значить, ситуація така: в нашому відомстві загинув, юнак котрого Ви добре знаєте. Мертвим все-одно, а мої колеги можуть дуже постраждати. Ви їх врятуєте, якщо засвідчите те, що нам потрібно. Ціна питання – ця товста пачка доларів. Тут 10 тисяч, можете не переховувати. Якщо домовимось – вони ваші.

- А що я повинна засвідчити?

- Засвідчіть, що ваш знайомий неабияк пиячив й в такому стані ставав дуже буйним. Задирав усіх підряд а особливо зненавидів нашого дільничного інспектора, котрий жив поряд. Ви чули як Ваш знайомий не раз йому погрожував: "Мене це довбане життя дістало! От доведу тебе до того, що ти змушений будеш відвести мене у відділок. Там я зумисне буду падати на цементну долівку, щоб спричинити собі смерть! Зроблю так, що всі подумають, що то ти винен в моїй смерті! І я звільнюсь від мук цього довбаного життя і тебе в таборі підаром зроблять!"

Ну що, мила пані, згода? Гроші даю неабиякі а язик то без кісток... Та і мертвим вже все байдуже... Не вагайтесь – Ви відмовитесь, я іншу знайду... Ну то як?

- Гаразд, я беру гроші і засвідчу як потрібно. Розписку писати?

- Не треба, ваша душа буде мені заставою.

- А що, душа хіба є?

- Не переймайтесь, це вигадки поетів та нікчемних невдах. От пишуть маячню: "Не вынесла душа поэта...", алкаші лаются в "душу мать" та таке інше... Українці та політики при словах "Душу й тіло ми положим за свою свободу" руку до серця прикладають та губами ворушать в такт. При тому всьому усі вони пальчиком поворухнути лінуються ради здобуття тої міфічної свободи... Заспокойтесь, розмови про душу – маячня, алегорія... О, ще одне: справа вигорить, якщо буде ще один свідок. У вас є подруга, котрій потрібні гроші? Є? От і ладушки. Давайте номер мобільного. І на останок: до вас іноді з такими ж діловими пропозиціями будуть підходити мої коллеги. Пароль буде: "Молоде покоління вибирає Божі заповіти?" Ваш відгук буде: "Молоде покоління вибирає сите, сповнене тілесних насолод безтурботне життя!"

- Домовились. Я рада такому діловому співробітництву але мушу йти. Признаюсь – гроші витрачати... О, мало не забула. Як вас, добродійнику, величати?

- А Ви хіба не здогадалися? Я – сатана!


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua