Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Стартує другий всеукраїнський проект "Новий старт"

zmax | 8.04.2010 01:22

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
1

Голосов "против"
1

"Новий старт" – це відкритий конкурс ідей, який проводить Студреспубліка за сприяння Благодійного фонду "Богдана Гаврилишина". Свій початок проект взяв у квітні 2009р., тоді він став проявом реакції здорових сил суспільства на кризову ситуацію в економіці, яка склалася в Україні.

Стартує другий всеукраїнський проект ''Новий старт''
Стартує другий всеукраїнський проект "Новий старт. Стратегія-2050 для України".

"Новий старт" – це відкритий конкурс ідей, який проводить Студреспубліка за сприяння Благодійного фонду "Богдана Гаврилишина". Свій початок проект взяв у квітні 2009р., тоді він став проявом реакції здорових сил суспільства на кризову ситуацію в економіці, яка склалася в Україні.

Під час реалізації проекту в 2009р. найбільшу увагу учасники приділили нагальним проблемам освіти та розвитку людини, енергозбереження та ефективного використання ресурсів, корупції, недосконалості системи державного управління, майже повній відсутності інновацій та ефективної інфраструктури тощо. Були запропоновані "точки підйому" в економіці, а також розглянуті та проаналізовані альтернативні сценарії розвитку країни (мілітарна, родова, експансіоністська, авторитарна та інші моделі.

Вперше в історії незалежної України горизонт стратегування розвитку країни було розширено до 2050 року.

"Новий старт" – це інтелектуальний потенціал студентів, аспірантів, наукових співробітників, підприємців та творчих особистостей з усієї України.

Ми впевнені, що в складні для життя країни часи ініціативу мають взяти до своїх рук чесні люди, патріотично налаштовані представники молоді, бізнесу та науки. Люди з Україною у серці та розумом у голові!

Зараз "Новий старт" стає унікальною платформою для реалізації креативних ідей у будь-якій галузі економіки, бізнесу, освіти, науки та соціальної сфери.

Знаменно, що під час підготовки проекту вийшов Указ Президента України "Питання Комітету з економічних реформ". Мета Указу є якщо не тотожною, то, принаймні, суміжною з ціллю проведення "Нового старту", що символічно підтверджує – прагнення громадськості та влади, маємо надію, збігаються.

Конкурс проходитиме в 3 етапи:

• прийом та конкурсний відбір проектів учасників "Новий старт. Стратегія-2050 для України", ідей відносно інноваційних впроваджень у будь-якій галузі економіки, в освіті, науці та соціальній сфері (25.03. – 30.04.2010р.)

• проведення оргдіяльнісної гри (13.05-16.05.2010р.)

• проведення Стратегічного саміту як презентація напрацювань та планування подальшої роботи, нагородження переможців цінними призами (17.05.2010р.)

За додатковою інформацією звертайтеся:

studrespublika@bk.ru

Щерба Олександр – (063) 267-44-90, (095) 271-28-27


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua