Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

ДП "Агентство розвитку ЖКГ" розпочинає інформаційно-роз'яснювальну кампанію

press-office | 16.03.2010 08:38

-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
1

Голосов "против"
2

Державне підприємство "Агентство розвитку житлово-комунального господарства" 2 квітня 2010 р. у Запоріжжі проведе I-шу науково-практичну конференцію "Основні джерела фінансування проектів модернізації систем міського теплопостачання". Про це повідомив Генеральний Директор Агентства Дмитро Прийма.

ДП ''Агентство розвитку ЖКГ'' розпочинає інформаційно-роз'яснювальну кампанію
За його словами, це перший захід в рамках інформаційно-консультаційної кампанії, що розпочинає Агентство за підтримки Міністерства з питань житлово-комунального господарства. Загалом проведення подібних конференцій планується у всіх регіонах України. Основна їх мета – підвищити рівень обізнаності органів місцевого самоврядування щодо можливостей співпраці з міжнародними фінансовими організаціями у питаннях залучення фінансових ресурсів на реалізацію проектів модернізації систем міського теплопостачання.

В роботі конференцій братимуть участь представники міжнародних фінансових установ (IFC, NEFCO, ЄБРР), керівники управлінь житлово-комунального господарства обласних державних адміністрацій, міські голови, керівники підприємств, науковці, представники засобів масової інформації.

"Роль "Агентства розвитку ЖКГ" бути інтегратором та координатором процесу міжнародного співробітництва та здійснювати врегулювання таких відносин, – говорить Дмитро Прийма. – І ми переконані, що інформаційно-консультативна допомога, яку отримають всі зацікавлені сторони під час проведення конференцій, сприятиме ефективному розвитку та реформуванню житлово-комунального господарства України".

Першу конференцію з питань фінансування проектів модернізації міського теплопостачання Агентство проводить у Запоріжжі, оскільки це місто одним із перших представило власну схему теплопостачання та має успішний досвід залучення іноземних кредитних ресурсів в модернізацію житлово-комунального господарства.

"Ми продемонструємо реальні успішні проекти на прикладі міст України, що вже мають підготовлені інвестиційні плани, – додає директор Агентства. – А учасники зможуть отримати відповіді на всі питання стосовно порядку залучення дешевих кредитних ресурсів та проведення переговорного процесу з міжнародними фінансовими організаціями".

Учасники I-ої конференції за її підсумками отримають друковані матеріали, що міститимуть всю необхідну інформацію про міжнародні фінансові організації та умови фінансування українських проектів, законодавчу базу, а також схему теплопостачання м. Запоріжжя в електронному вигляді як зразок схеми теплопостачання з техніко-економічними розрахунками для подальшого залучення інвестицій.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua