Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Нацбанк   VIP-клієнт   банк   достроково   депозитний вклад

Чи "кинули" нас із депозитами минулої п'ятниці?

В. Безымяный | 11.12.2008 20:04

-1
Рейтинг
-1


Голосов "за"
0

Голосов "против"
1

Чи обгрунтовані твердження моїх земляків про те, що
Нацбанк фактично на добу (у минулу суботу) дозволив VIP-клієнтам банків достроково забрати депозитні вклади?


У вівторок у довжелезній черзі біля одного із несистемних банків-страдальців (чому їх відразу не збанкрутувати, навіщо ця багатоденна агонія?) почув, що після 4 грудня, підписавши та ввівши у дію постанову N413., Нацбанк фактично на добу дозволив VIP-клієнтам банків достроково забрати депозитні вклади. Тому-то у суботу (як стверджували свідки в черзі) багато банків, які звичайно у вихідні не працюють, працювали, обслуговуючи керівну еліту. А як у Києві, у інших регіонах?

У субботу відбулася нарада у НБУ, де зібралися банкіри за участі Світового банку та МВФ. Після наради НБУ надіслав у банки чергового листа. У цьому листі регулятор роз'яснює, що про скасування мораторію в постанові N413 не йшлося. Навпаки, НБУ наче б то чітко вказав, що заборона достроково знімати депозити залишається. Регулятор стверджує, що його неправильно зрозуміли!

Тобто вже у суботу для, буцімто "непрацюючих", банків Нацбанк послав листа (не постанову) і знов заборонив достроково видавати депозити, які "каста недоторканих" можливо вже встигла отримати.

Чи є якийсь зв'язок із рішенням Нацбанку 9 грудня про зменшення рефінансування банків, незважаючи на це, зростанням курсу євро та долара, видачею готівки у одні руки відділеннями "Промінвестбанку" – 1000 грн., банку "Надра" – по 500 грн, та можливим широкомасштабним зняттям депозитів високо посадовцями по всій державі минулої суботи?

Колеги! Можливо хтось із Вас має доступ до більш точної та детальної інформації із цього питання. Готівкова маса гривні обмежується та зменшується, а попит на долари зростає. Звідкіля ж гроші, Зін? Дуже загадкове співпадіння декількох чинників, причому із протилежним знаком.

Також не можу знайти інформацію щодо спроби банкрутства "Промінвестбанку". Чи порушено із цього приводу кримінальну справу? Чи вже стало відомо про тих працівників банку, котрі видали рейдерам номери мобільних телефонів десятків тисяч клієнтів банку, яким посилалися SMS про банкрутство "Промінвестбанку"? І іще багато запитань із цього приводу.

Всім небайдужим наперед вдячний.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua