Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Хто потрібний людям – той заважає злочинцям.

ZBZS | 19.07.2008 20:49

-2
Рейтинг
-2


Голосов "за"
0

Голосов "против"
2

Мороз Ігор Михайлович, віку 32 роки, встиг пуд солі з'їсти і немарно. Спочатку ріс, як на дріжджах. Кому в бізнесі не треба голови, спроможної примножувати здобутки – капітал? Тож, за плечима 7 років управління колективами в сферах, пов'язаних з виробництвом, ремонтом і обслуговуванням сільськогосподарської техніки; торгівлі сільгос

Хто потрібний людям – той заважає злочинцям.
Замісник генерального директора по АПК ЗАТ "Родан – Капітал", де основними обов'язками були: організація, облік та контроль с/г виробництва, фінансово-економічний аналіз діяльності департаменту АПК, розвиток аграрного проекту, постачання с/г підприємствам ресурсів, 147 підлеглих.

Директор ТОВ "Агрофірма "Лан". Полтавська обл., загальна площа орної землі – 5700 га., основні обов'язки:

– розробка бізнес-плану виробництва; впровадження прогресивних технологій вирощування с/г культур та виробництва свинини;

– розвиток мережі продажу зерна власного виробництва і племінного молодняку свиней; контроль і аналіз фінансово-економічної діяльності підприємства;

– організація всього процесу виробництва взагалі...

Оптимізовував і забезпечував необхідним всі структури виробництва, вводив оптимальні методи оплати праці і контроль за використанням фінансових ресурсів, розширював і збільшував обсяги виробництва...

Директор ПП "Біотек", Полтавская обл., м. Кобеляки. Обов'язків ще більше, ще важливіші: ведення переговорів, вкладання договорів на поставку й покупку продукції; аналіз стану ринків...

З 7.02.2006 до 2.02.2007 року – генеральний директор ВАТ "Агротехніка" (колишня сільгосптехніка); за сумісництвом – директор ТОВ "Ремонтне підприємство" (підприємство – власник 30 % акцій) та регіональний менеджер компанії "Астарта – Київ" з іноземними інвестиціями (ТОВ "Астарта – Київ" є акціонером ВАТ "Агротехніка", а "Агротехніка" є засновником ТОВ "Ремонтне підприємство" (48 голосів, як юридична особа та 52% фізичні особи), все це входить в "Астарта – Холдінг").

Тут набрався досвіду організації роботи і координації всіх ланок виробничого комплексу, зокрема: забезпечення виконання виробничого плану; планування та реалізація розвитку виробничих потужностей (запуск нових цехів); створення міцного колективу; забезпечення умов для виробництва конкурентоспроможної продукції...

Став обходити своїх благодійників авторитетом у підлеглих, виходити з під злочинної опіки, бо сподобався людям, з якими працював, які фактично, як юридична особа володіли 30% акцій. Бо мав успіх на важкому сучасному ринку й людей не кривдив.

Його попередник директор ТОВ "Ремонтне підприємство" – Білаш Едуард Іванович, почав продавати підприємство, його підтримують керівництво Астарти і Холдінгу, хочуть збанкрутувати ТОВ "Ремонтне підприємство" та вивести активи на "Астарту – Київ" і на таємні фірми Білаша.

"Агротехніка", скажимо, симпатизувала спочатку Ігорю Морозу і колектив ТОВ "Ремонтне підприємство" стояв за нього. – На посаду за сумісництвом, Ігоря обрали (26 грудня 2006 року) позачерговими загальними зборами. До цього була вже досить сильна судова війна колективу на чолі з Ігорем проти розбазарювання підприємства. Керівництву "Астарта – Київ" це поламало плани. Їм треба, слухняного і вже незаконному директору все це не подобалося, а тому, розповідає Ігор, 2-го лютого 2007 року, збирають збори в присутності незаконного директора Білаша Едуарда Івановича ТОВ "Ремонтне підприємство" (30% акцій) і акціонерів ТОВ "Астарта – Київ" (27,5% акцій) та ТОВ Компанія з управління активами "Астарта – Інвест" ("КУА" – 23% акцій, фактично, офшорна, для створення вигляду законності махінацій).

Треба пояснити, що кількість акцій – це кількість голосів на зборах, – підніс одну руку, а за нею рахують голоси відповідно відсотку акцій. Тому перемагає на виборах не кількість піднятих рук трударів, а іноді, одна рука власника акцій. Крім цього, арифметику голосування ділки готують завчасно, при створені товариств відсотки ділять штучно так, щоб у них було більше 50%, як і тут: 27,5 + 23 = 50,5. Але відсотки відсотками, а людей треба ще надурити, бо ж бачачи беззаконня можуть збунтуватися, а тоді випливе правда, яка на їхній стороні.

ому Ігоря Мороза на збори фізично не впускали, а всім сказали, що він запізнився. Отак, каже Ігор – на обманутих загальних зборах акціонерів ВАТ "Агротехніка", мене звільнили з посади директора підприємства. Цікаво те, що на зборах люди ще не знали про те, що ТОВ "Ремонтне підприємство" вже не в ВАТ "Агротехніка", а в "Техмашкомплект" з міста Кременчука. Перед цим, по заяві ТОВ "Астарта-Київ", 1-го лютого 2007 року Господарський суд Полтавської області виніс постанову у відсутності відповідача ВАТ "Агротехніка", яку мав би представляти І. Мороз, що наче посада директора є незаконна і не відповідає статуту ВАТ "Агротехніка".

Хоч Мороз Ігор володіє 1,03% акцій, зробили це без нього і людям-акціонерам на зборах цього теж не повідомили. Проте, хоч Білаша не обрали назад керівником (обрали іншого), фактично керівництво знову перейшло до нього. Білаш і ті, що над ним, розуміють, що за законом колектив за підтримки Ігоря може відвоювати підприємство. Тому знаходять способи змусити його замовкнути і відмовитися від допомоги колективу та захисту справедливих інтересів.

У 2007 році, теж в лютому місяці, Славутський міськрайвідділ УМВС України за заявою того ж Білаша Е.І., в якій вказано, що я ніби незаконний директор і незаконно забрав печатку ТОВ "Ремонтне підприємство" і його установчі документи, проти мене, каже Ігор, порушили кримінальну справу за ст. 357 (викрадення, привласнення... печаток...) Кримінального Кодексу України (КК).

Після, за заявою ТОВ "Астарта – Київ", проти мене порушили кримінальну справу за ст.191ч.2 (привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем), ч.1 ст.366 (службове підроблення) та ст.364 (зловживання владою) КК.

В ході судового слідства більшість статей не пришилося, а назвати це судилище судом – язик не повертається. Адже, насправді, Ігор, як підлеглий, робив те, обходячи закон, що прийнято робити в ВАТ для обходу державних податкових пазурів, що було керівництву відомо, бо самі ж цьому навчили. Способом постійного залякування мене, що ніби для того щоб не "посадали" треба погоджуватися, (були й прямі погрози, що зробимо тебе ще ґвалтівником і т. п.) мені залишили ч.3 ст. 191 (привласнення за змовою) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення, тяжкі наслідки) КК.

Що ж насправді було, можна бачити з того, що тим часом Ігор Мороз виграв судову цивільну справу щодо невиплати йому зарплати на суму 9000 грн., хоч зрозуміло, як до нього ставляться суди.

З 22.06.2007 до 22.09.2007 року директор відділу продаж с/г техніки ТОВ "АСА "Астра". Обсяг продажу 25 000 000 гривень за 3 місяці. Та тяжко, каже Ігор, прижитися молодій, творчій, з кипучою енергією людині з керівником, який хоче жити за рахунок утиску інтересів колективу.

У Ігоря принцип – покладатися на колектив і відстоювати його інтереси. Не поступився. Тепер працює приватним юристом. І каже, напевне перекваліфікуюся, бо баче, що у правозахисті явно бракує чесних людей, щоб добиватися правди і справедливості, а йому це вдається. Проте розпочату справу ще не покидає, після Аспірантури 1999-2002 в Українській Аграрній академії наук, готує до захисту дисертацію. Спеціальність "Генетика". Розраховує, що саме на аграрній ниві передбачається найбільша потреба встановлення юридичних справедливостей, бо тут чи не найбільше в Україні вирує свавілля беззаконня найбільших мафіозних та корупційних структур. Та вже навчається заочно, здобуває другу вищу освіту в Національній юридичній академії України ім. Ярослава Мудрого, 4 курс. Знає цивільне право і процес, господарське право і процес та корпоративне право, і хоч володіє технічною мовою, але ще навчається на курсах англійської та німецької мов.

Звичайно, що Ігор Мороз не з тих, хто погодиться жити з незаробленим тавром злочинця. Тому оскаржив вирок суду. Але такий хід подій знову не подобається магнатам свавілля, що звикли жити з беззаконня, і ось 12 червня 2008 року телефонує дружина з Полтавщини, де проживає з трирічною донькою, з вимогою, щоб забрав апеляційну скаргу на вирок суду від 20.05.2008р. – каже Ігор. Бо, в іншому випадку, мене візьмуть під варту. Треба сказати, що дружина сама адвокат і знає все грамотно. Що її змусило зробити такий дзвінок? – Не важко здогадатися. Коли Ігор перепитав: "за що ж мене візьмуть?", то дружина відповіла, наче він порушив умови підписки про невиїзд.

Але це ж брехня, в якій би дружина легко розібралася. Бо за моїм клопотанням – каже Ігор, слідчий Бабенко В.В. на заяві написав, що дозволяє мені проживати і працювати за місцем реєстрації. Також, судді по кримінальній справі Голубенко В.Л. відомо, що я працюю за місцем реєстрації і навіть голові суду – каже Ігор, я надсилав телеграму 12 червня 2008 р. про моє місце перебування і про роботу.

Григорій Цвях

Від редакції:

Що тут скажеш? В Європі це злочин, нелюдське поводження, що принижує людську честь та гідність. А в Україні такі визначення до владу – маючих і до гроші – маючих ще не застосовують. Б'ють, грабують, шкуру здирають і скаржитися не дозволяють. Та час розплати, усім злим – гряде!

І для учасників цієї справи, Ігор Мороз, буде уроком, як беззаконня на правді зуби ламає, коли є людина, яка за правду йде до перемоги, бо знає, що Правда – є Бог!

Вже він не один бореться за справедливість, а в громадськім з'єднані борців за справедливість. Його справу в організації знають всі, тож злякати не вийде! Лякані, більш десятка позовів мали, і від губернатора, і від начальника УБОЗу, і від прокуратури, і арештовували... – та єдність борців за справедливість брехуни не здолають, бо всіх не вб'єш, а правду люди бачать і її відстояти Бог помагає.

http://h.ua/pers_art.php?id=81326&photo=0

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua