Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/economics/48774c5858eaa/

Невже ж це знову "Батько Махно смотрит в окно?"| частина перша

Zemlyany | 11.07.2008 15:04

7 липня 2008 р. в приміщенні УНІАН відбулася прес-конференція на тему: "Захист земель Київщини" на якій гірко звітували селяни Бориспільщини, а 8 липня за ними потягнулися такі ж скривджені поселяни з району всесвітньовідомих Зміїних валів з Києво-Святошинського району.

Невже ж це знову ''Батько Махно смотрит в окно?''| частина перша
7 липня 2008 р. в приміщенні УНІАН відбулася прес-конференція на тему: "Захист земель Київщини" на якій гірко звітували селяни Бориспільщини, а 8 липня за ними потягнулися такі ж скривджені поселяни з району всесвітньовідомих Зміїних валів з Києво-Святошинського району.

Дивним чином обидві селянські спільноти, представники чотирьох населених пунктів Київщини вели розмову про вибрики тих, хто провадить на Київщині земельний дерибан... Да такий, що аж гай гуде... Ось, прикладом, така документа:

"В.о. начальника управління Земельних ресурсів

Києво-Святошинського району Київської області Литвину В.В.

Припис: "Про усунення порушень в сфері земельних відносин"

Прокуратурою області вивчаються причини пікетування Секретаріату Президента України жителями с. Лісники Києво-Святошинського району Київської області основною вимогою яких є надання правової оцінки законності оформлення очолюваним вами управлінням державних актів на право власності на земельні ділянки загальною площею близько 77га СГТОВ "Агрокомбінат "Хотівський" на підставі рішень суду.

Встановлено, що всупереч вимог ст... 126 Земельного кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 02.04.02. за N449 "Про затвердження форм державного акта на право власності на земельну ділянку та державного акта на право постійного користування земельною ділянкою" Вами видані державні акти на право власності на земельні ділянки загальною площею 77 га СГТОВ "Агрокомбінат "Хотівський" за відсутності рішень органу державної влади або органу місцевого самоврядування.

Враховуючи викладене. Керуючись ст... 22 Закону України "Про прокуратуру", -

ВИМАГАЮ:

1. Розглянути припис та вжити заходів щодо зупинення процедури оформлення та переоформлення державних актів на право власності на земельні ділянки СГТОВ "Агрокомбінат "Хотівський".

2. Вирішити питання щодо повернення оформлених управлінням державних актів на право власності на земельні ділянки загальною площею близько 77 га СГТОВ "Агрокомбінат "Хотівський" у первісний стан.

3. Припис підлягає негайному виконанню. Про результати його розгляду та вжиті заходи повідомити прокурору області.

Заступник прокурора Київської області

Старший радник юстиції О. Ричка (особистий підпис)

Завізовано: В. Литвин (особистий підпис) "

Перша Земельна вже сповіщала, що хотівські краяни робили колись за часи радянщини у чинному місцевому радгоспі. І було їм важко розраховувати на те, що до них поставляться по-людськи... Бо в ті часи до середини 1970-их рр... навіть паспорти не видавали до служби у лавах Радянської Армії, бо було для молоді закріпленим справжнє кріпацтво. Мій однокласник з тих місць отримав паспорт тільки завдяки комсомольській роботі! Отже було й таке... До того і цей радгосп, і бориспільські населені пункти увійшли у зону великого Києва, тобто у внутрішній простір Другого кільця Великої кільцевої дороги. Ось тут-то й розпочалося... Між іншим, не знаю, чи зважили проектувальники цієї чудасії на Хотівські відроги Зміїних валів? Кажуть саме там у травні відцвіли рясно яблуневі сади новоявленого гадзи, який переоформив на себе землі рекреаційного фонду і перетворив на звичайнісінькі сільгоспугіддя у пику українському законодавству!

Поселяни наразі запевняють, що ні... Бо вже і сьогодні на них розкошують новітні місцеві глитаї та скоробагатьки. Йдемо далі...

25.06.08р. в інтересах КСП "Бориспільське", с. Велика Олександрівка, с. Дударків розпочалося пікетування Президента України з вимаганням звільнити державних службовців, працівників правоохоронних органів та суду, які причетні до розкрадання земель на Бориспільщині.

15 липня 2008 р. селяни підуть на безстрокове головування під резиденцією українського Президента.

Участь у цій прес-конференції взяли: Голова КСП "Бориспільське" та ГО "Захист земель Київщини" Галина Бондаренко, адвокат Віктор Колбанцев, заступники голови ГО"Захист земель Київщини" Родіон Хистов та Федір Трохліб, депутат Бориспільської міськради Ярослав Годунок, депутат Бориспільської райради Наталія Климець.

З метою не перешкоджання можливості розпочати пікетування, без додаткового попередження засобів масової інформації та правоохоронних органів, ГО "Захист земель Київщини" в інтересах КСП "Бориспільське", с. Велика Олександрівка, Дудкарів 25 червня 2008 р. розпочала пікетування Президента України В. Ющенка.

Заступники голови секретаріату Президента України М. Ставінчук (мабуть Стаднійчук, але приводемо припис з оригіналу), пікетувальниками була вручена скарга, яка складається з шести розділів і стосується земельних питань КСП "Бориспільське", с. Велика Олександрівка, с. Дударків (остання належить до давно звісної годувальниці "ДУС"-і, а тому земляни не мають своїх земельних паїв), й незаконного порушення кримінальних справ проти депутатів Бориспільської міськради та Бориспільської райради, корумпованих прокурорів та суддів, а також представників Бориспільської РДА, які причетні до земельних афер.

Після проведення переговорів між пікетувальниками та Заступником голови секретаріату Президента України М.Ставінчук виникла домовленість проте, що члени ГО "Захист земель Київщини", розуміюче те, що в період подання скарги 25.06.2008р., в державі відбувалися державні заходи присвячені святкуванню дня Конституції України, тому члени організації, йдучи на зустріч працівникам секретаріату Президента України та Президента України В. Ющенку, 25.06.2008р. залишили майдан біля секретаріату Президента України по вул... Лютеранська з боку вул... Банкової 11, для того, щоб президенту України В. Ющенко у скорочений термін протягом 15 днів на виконання Закону України "Про звернення громадян" з залученням представників ГО "Захист земель Київщини" розглянув скаргу пікетувальників та прийняв по ній законні рішення з виданням відповідних УКАЗІВ щодо поновлення прав селян, а також звільнив від займаних посад державних службовців клятво відступників, які порушують права громадян.

За додатковою домовленістю з Заступником голови секретаріату Президента України М. Ставнічук, було домовлено, що протягом 5 днів після подання скарги пікетувальники будуть запрошенні до Секретаріату Президента України для розгляду скарги по суті та інформування про прийняті заходи у зв'язку з її поданням.

Але обіцяних домовленостей пікетувальники не отримали.

Тому 1 липня 2008 р. на засіданні розширеної ради ГО "Захист земель Київщини" був прийнятий план заходів щодо підготовки до Великомасштабного пікетування Президента України після спливу 15 денного терміну після подання скарги.

На прес-конференції її учасники назвуть прізвища корумпованих чиновників,правоохоронців та суддів, які причетні до розкрадання земель та майна селян, розкажуть про розкрадання земель та лісу на території Бориспільського району в даний час, більш детально зупиняться на вимогах поданої скарги, про плани 15 денного терміну після подання скарги та заходів які будуть проводитися у цей час,а також оприлюднять резолюцію мітингу від 02.07.2008р. та назвуть дату великомасштабного пікетування Президента України, якщо не будуть задоволені вимоги пікетувальників.

Приведемо лише деякі кадри цього багатокілометрового за обсягом діла. Воно ж таке каркомломно, що вже є й одна вбита персона і одна пригнічено-покалічена. В основному ж справа заклечається в тому, що селян названих сел. Боріспільщини, що на Київщині заставили примусово продавати свої земельні наділи по ціні від 300 до 500 доларів США, в той час як землі після цього перепродавалися по декілька, інколи й до 5 разів, і перепрофільовувалися з земель сільгоспризначення на землі під комерційне будівництво, бо спраглі придбачі селянським паїв першими відчули, до цих земель наближається великий столичний мегаполіс і невдовзі після побудови Другого кільця Великої кільцевої дороги вони стануть "золотими". Оте золото й застило очі безсоромникам...

А в цьому році активних селян почали вбивати і калічити... Все ніби й так... Але в нас у архіві Першої Земельної є ось які попередні фрагменти цього надто заплутаного землеподілу для чистих і нечистих...

Продовження дивись: Невже ж це знову "Батько Махно смотрит в окно?"| частина друга

© Перша Земельна | Актуально про земельний ринок

Дивіться більше на: http://www.1zemelna.com.ua


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua