Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/economics/47553b18f38a4/

1,1 млн. гривень на придбання автомобілів "швидкої" виділила Вінницька влада

Олександра Адамчук | 4.12.2007 13:33

Вінницька міська рада вирішила виділити міській Станції швидкої й невідкладної медичної допомоги 1,104 млн. гривень на придбання спеціальних автомобілів швидкої допомоги.

Про це повідомив мер Вінниці Володимир Гройсман. З його слів, на виділені кошти станція планує закупити 11 автомобілів швидкої допомоги на базі мікроавтобусів марки "Газель".

"Машини ми хочемо придбати до Нового року, тому ми направили в тендерну комісію Антимонопольного комітету лист із проханням дозволити провести тендер із закупівлі цих автомобілів за спрощеною процедурою і в скорочений термін", – додав він. У нових автомобілях швидкої допомоги станція планує встановити додаткове медобладнання – кардіографи й апарати з переливання крові, зняті зі списаних автомобілів. Наразі міська станція швидкої допомоги використовує 29 автомобілів, з яких 16 підлягають списанню через свою зношеність. На чергуванні в нас постійно задіяні 22-23 машини, решта перебувають у ремонті.

Нагадаємо, що ще в квітні Вінницька міськрада ухвалила рішення створити Центр діагностики й лікування серцево-судинної патології у Вінниці на базі міської клінічної лікарні N1 до кінця 2007 року. У в червні мерія виділила 7,5 млн. гривень на закупівлю ангіографа для центру. А ще раніше 31 січня Вінницька міськрада затвердила бюджет Вінниці на 2007 рік з доходами 512,91 млн. гривень і видатками в розмірі 504,91 млн. гривень. Зокрема, видатки міськбюджету-2007 на охорону здоров'я становитимуть 87,552 млн. гривень.

У Вінниці проживають близько 0,4 млн. чоловік.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua