Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/economics/463b0b2c6afac/

Як узаконити хабарі?

Максим Побарабанів | 4.05.2007 13:30

Про це відверто розповідає Андрій Іванов в інтерв'ю "Дзеркалу тижня".

Як узаконити хабарі?
Отже, невеличкий епізод розмови журналіста з політиком-бізнесменом:

"Що хотілося б зробити в місті? Почасти використати той позитивний досвід, який напрацювала Москва. Починаючи з індивідуального підходу до інвестора, де місто чітко визначило правила гри, звільнивши бізнес від оббивання порогів чиновників. Так, у Москві є певна послуга, коли "під ключ" дають необхідні документи. Це дорого коштує для інвестора. Але в цьому випадку ризики мінімальні, і компанії охоче інвестують кошти в російську столицю. Тобто я кажу про те, що Київ теж має стати привабливим для інвесторів. Не на словах. Від цього виграє бюджет.

З іншого боку, усередині Київради хотілося б вибудувати такі правила гри, де політика була б не по-перше, а хоча б по-друге. Адже основне – це якість послуги, яку надає мерія городянам. Якщо її якість підвищиться, то можна вважати, що і мер відбувся, і Київрада. Якщо цього не відбудеться, то збережеться загроза нестабільності та перевиборів".

Все ясно?

Треба йти в політику, щоб дорого продавати "під ключ" інвесторам необхідні документи. Ну щоб було чисто тобі – як у Москві.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua