Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Аркадій Корнацький: Чи перестали німці бути нацистами?

Аркадій Корнацький: Чи перестали німці бути нацистами?

Віктор Тригуб | 13.01.2019 04:32

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Загальновизнано, що "Миротворець" – це "відстійник" українських аферистів і гріш йому ціна. Але не в тому справа. Важливо те, які "кари небесні" наслала німецька влада на Україну за оте нікчемне публічне згадування відомого німця. Підкреслю – всього лиш одного німця, хоч і відомого. Мало не відлучення української держави від усілякої співпраці

Аркадій Корнацький: Чи перестали німці бути нацистами?
Чи перестали німці бути нацистами?

Прочитав статтю екс-заступниці міністра інформполітики (вона ж – екс-радниця міністра оборони) Тетяни Попової про те, чи варто "воювати" з журналістами та іноземними можновладцями. За контекстом, цьому опусу насправді личить назва "Українці, станьте раком і зніміть штани" – як мінімум.

Учорашня високопосадова чиновниця, а сьогодні грантоїдка, дорікає сайту "Миротворець" за "включення до списку" бувшого німецького канцлера Герхарда Шредера, який давно працює на РФ.

Загальновизнано, що "Миротворець" – це "відстійник" українських аферистів і гріш йому ціна. Але не в тому справа. Важливо те, які "кари небесні" наслала німецька влада на Україну за оте нікчемне публічне згадування відомого німця. Підкреслю – всього лиш одного німця, хоч і відомого. Мало не відлучення української держави від усілякої співпраці й допомоги.

Чорний список. Анафема. Останнє китайське попередження.

А тепер давайте згадаємо про бурхливу діяльність офіційного представника німецького уряду в Україні Георга Мільбрадта. Його числені публічні заяви щодо так званої децентралізації. Зокрема, в "Дойче Велле".

Мало того, що він офіційно схвалює і підтримує цей мега-злочин українських можновладців, які шляхом проведення цієї антиконституційної "реформи" грубо порушують конституційний лад і знищують українське село, він ще й відкрито закликає українських узурпаторів влади до прискорення насильницького "об'єднання громад" – без огляду на конституційні права мільйонів українських селян і їх волю!

Так прямо і заявляє – досить ліберальничати, треба примусити українських громадян до "об'єднання"!

Щоб так старатися допомагати явним злочинцям, треба бути або корупційно вмотивованим, або клінічним ідіотом, але в будь-якому випадку, це грубе втручання у внутрішні справи України.

Відчули різницю?

За одне погане слово якогось нікчемного українського сайту щодо ОДНОГО німця – анафема цілій українській державі від цілого німецького уряду; за публічні заклики офіційного представника цього уряду – фактично до геноциду МІЛЬЙОНІВ українців – нуль емоцій від того ж німецького уряду!

Бо я до нього офіційно звертався, до німецького уряду, з приводу ганебної співучасті Мільбрадта у злочинах "гройсманів".

Ніхт ха-ха, кажуть, усе зер гут!

А українські грантососи просять терпіти це і "мовчати в тряпочку". Ублюдки. Шоста колона.

Arkadiy Kornatskyy


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua