Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Що робити із путінською Росією?

Ігор Бурдяк | 23.12.2014 13:19

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Послабити зашморг чи затягти?

Що робити із путінською Росією?
Канцлер Австрії і глава МЗС Данії виступили проти занепаду російської економіки:

Голова уряду Австрії Вернер Файман не розділяє радість своїх колег з приводу ефективності санкційного тиску у відношенні до Росії.

"Я не можу розділити ейфорію багатьох в ЄС, пов'язану з успішним застосуванням санкцій. Не бачу причин для радості – не знаю, що хорошого в тому, якщо російська економіка впаде", – заявив Файман, повідомляє ТАСС.

На думку канцлера, погіршення економічного стану Росії негативно позначиться і на ЄС.

"Ми зрубаємо сук, на якому сидимо, якщо будемо відділятися стіною від російської економіки", – підкреслив він.

Прийняті раніше обмежувальні заходи, за словами Файмана, були виправданими.

"Санкції були захисною реакцією і, як такі, були правильними", – вважає політик. "Але ми не можемо переслідувати посилення санкційного режиму", – заявив Файман.

У подібному ключі висловився сьогодні міністр закордонних справ Данії Мартін Лідегаард.

"Є ризик, що санкції дестабілізують економіку Росії занадто серйозно", – заявив він, повідомляє РБК з посиланням на Bloomberg.

За словами Лідегаарда, метою введення Євросоюзом санкцій проти Росії ніколи не був крах російської економіки, в тому числі й тому, що це буде мати не тільки неймовірні соціальні наслідки усередині Росії, але і зашкодить європейській економіці.

"Метою було чинити тиск на російських осіб, що приймають рішення", – заявив глава МЗС Данії.

Раніше сьогодні міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив про своє занепокоєння щодо обвалу рубля, санкцій Євросоюзу і падіння економіки Росії.

"Ті, хто думають, що, поставивши економічно Росію на коліна, зроблять безпечною Європу, помиляються", – відзначив він.

Ось як прокоментувала цю ситуацію Лілія Шевцова:

СТРАХ. Канцлер Австрии Файнманн вновь выступил против ужесточения санкций в отношении России, вслед за германским и датским министрами иностранных дел. Нет, это уже не только их обычная мягкотелость. Можно назвать это и по-другому. Это нечто более глубинное, что сейчас начинает волновать Запад- что будет, если Россия обвалится?! И что тогда делать? Аналогичный вопрос стоял перед Западом в 1991 г. Но в гораздо менее драматичной форме- ведь Горбачев отказался от Холодной войной с Западом. А Путин вернулся к конфронтации с Западом. Так что: ослабить удавку либо затянуть? Вот в чем вопрос. Ослабить- значит продлить приключение с Путиным. Затянуть- усилить непредсказуемость... А либеральные демократии не могут мыслить в режиме непредсказуемости.
© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua