Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
4
Рейтинг
4


Голосов "за"
4

Голосов "против"
0

Комментарии
Tomodachi   | 28.07.2014 06:30
Папа Римський Франциск закликав сторони конфліктів в Україні припинити насильство, від якого зазнають травм і гинуть діти.
Про це Франциск заявив, виступаючи перед вірними Католицької церкви і прочанами у Ватикані та говорячи про конфлікти в Україні, Газі та Іраку, пише ВВС Україна.
"Зупиніться! Благаю, зупиніться! Я вас прошу від усього серця", – сказав він,


Ну що скажете, може Папа теж став путіноїдом і працює на ФСБ, бо просить теж припинити сторони конфлікту припинити насильство? Ну копія Лавров! Видно таки працює на Кремль!
Пазоооор, закричали войовничі шакали Ширхана:-)
Никита   | 28.07.2014 07:13
Tomodachi:
Порівнювати Папу Римського з міністром закордонних справ мілітаристської країни-агресора? і це може зробити католик??
Ви не перестаєте мене дивувати (
І до якої ж проросійської побрехеньки Ви приписали слова Понтифіка?
Никита   | 28.07.2014 08:27
Натрапив у жж на таку собі "дискусію", де можна знайти ілюстрацію практично кожної побрехеньки (мовою оригіналу). Наводжу просто як приклади:
Просто не будь майдана и переворота, не пришел бы к власти порошенко, не было бы гражданской войны.
Свергнули законного президента, пытали прокуроров и губернаторов?
захватили власть для олигарха?
Вот теперь довольны, наверное.
Ну там далі з матюками, нема чого то читати, не те що цитувати.
А сам пост гарний. Там йдеться про те, що "Вместо аморфной нейтральной Украины, которой она была бы под властью либералов из компании Порошенко-Тимошенко (не будь войны),
Никита   | 28.07.2014 08:29
Вместо аморфной нейтральной Украины, которой она была бы под властью либералов из компании Порошенко-Тимошенко (не будь войны), Россия получит на своих границах отмобилизованное враждебное государство. А при условии возрождения украинского ВПК и правильного подхода в Киеве к русскому вопросу, перспективы у дяди Вовы открываются захватывающие.
Вот как тут не вспомнить царского министра фон Плеве и его "маленькую победоносную войну" с Японией в 1904-1905 гг. Хе-хе:) Как там Ленин писал тогда: "Падение Порт-Артура есть пролог падения царизма". Конечно, Порт-Артур царизм не свалил, но подкосил сильно. Похоже, история повторяется: Донецк есть Порт-Артур наших дней.
Ігор Бурдяк   | 28.07.2014 08:44
Tomodachi:
1. Знайдіть оригінал того, що написав Папа, і уважно вивчіть його.
2. І проштудіюйте історію швейцарської гвардії.
6 травня 1527 року 147 з 189 швейцарських гвардійців загинуло біля стін Ватикану, захищаючи Святий Престол від нападу військ імператора Священної Римської імперії і короля Іспанії Карла V. Завдяки героїзму швейцарців Папа Клемент VII зумів сховатися від ворогів в неприступному замку святого Ангела на березі Тибру. На честь цієї події 6 травня проводиться щорічна церемонія присяги.
З тих пір понтифіки довіряють своє життя тільки найманим солдатам з німецьких кантонів Швейцарії.
Ігор Бурдяк   | 28.07.2014 09:13
Не знаю, чи розмовляв тоді папа з гвардійцями. Та якби й він тоді пропонував "мир" вони, мабуть сказали б йому: Твоє папське слово вірне, коли йдеться про віру і християнську мораль. А тут ми вирішуємо, що правильніше. Тут наша компетенція.
Tomodachi   | 28.07.2014 11:22
Ігор Бурдяк:
Не знаю, чи розмовляв тоді папа з гвардійцями. Та якби й він тоді пропонував "мир" вони, мабуть сказали б йому: Твоє папське слово вірне, коли йдеться про віру і християнську мораль. А тут ми вирішуємо, що правильніше. Тут наша компетенція.
Ви любите різні футбольні фінти...Те, що колись Папа говорив гвардійцям дуже важливо, але яке відношення це має до заклику папи Франциска вчора? Он "аналізатор" обурюється, що я порівнюю Папу з міністром Лавровим...Бачите, як перекрутив? А я просто порівнюю позиції Папи і міністра Лаврова стосовно подій в Україні і вони збігаються.Але це не вкладається у карму аналізатора, а тому і починає бодягу і фальшування
Tomodachi   | 28.07.2014 12:02
Поставлю вам, авторе, свого +, бо загалом ви правильно виклали пункти, хіба що за вийнятком 10-го...А так, то спробуйте спростувати хоч один! Ну напр, тіпа весь народ підтримував майдан чи тепер АТО, бо... (продовжуйте)
Никита   | 28.07.2014 12:18
Tomodachi:
спробуйте спростувати хоч один!
Я їх не для того виклав, щоб "спростовувати" тут перед Вами. Ясно, що агресор має свої резони і приводи, щоб розпочати війну. Але спростовують їх трошки не так, як Ви пропонуєте це робити. Їх спростовують сьогодні наші бійці, що захищають українську незалежність від путінської агресії. Я можу тільки щиро стати на їхній бік, і у цьому буде моє спростування.
На відміну від Вас. Який, на превеликий жаль, сьогодні на боці РФ (((((
Tomodachi   | 28.07.2014 14:56
Никита:
Ну так...відома "теорія" про нашого сучого сина...Понад 1000 вбитих і майже 3,5 тис поранених, втрата Криму, тепер вже остаточне розсварення і розвал країни це є плата за що, за марення придурків і прагнення влади і грошей коломойскімі? Іч як причаїіся зараз жидобандерівець! Як стане гаряче, то його Ізраїль не видасть...
Слава Україні?!
Никита   | 28.07.2014 15:26
Tomodachi:
Та ні, по Вашому виходить "хай гине Україна, – якщо влада не така, як я собі намріяв"
Tomodachi   | 28.07.2014 21:19
Никита:
Я теж хочу Вам пісеньку заспівати з кінофільма для дітей, пригадуєте – я всєгда понять могу, вашу ненавість к врагу. но...А тепер про но:
Ось я читаю повідомлення на УП 24 бригада просить про прорив, 28 "Військові 24-ї бригади, які базуються поблизу Довжанського в Луганській області, вийшли на зв'язок. Вони повідомляють, що ситуація в частині, яка заблокова дуже важка, терористи ведуть постійний обстріл "Градами", практично знищена вся важка техніка в частині",
Тяжко, важко все розумію, але яка ж рекомедація оточеним?
Військові мають одержати наказ або йти на прорив на возз'єднання зі своїми сусідами – 72-ю і 79-ю бригадами, або відходити у бік Росії.
Tomodachi   | 28.07.2014 21:27
Ви будете сміятися, але під статтею коментарів аж цілий НЮЛЬ! Поясніть мені, що означає те "відходити в бік Росії"? Тобто в бік ворогів?
Поясніть також інформацію "Повернення поранених з Росії чекають найближчими днями – BBC Ukrainian... bbc.co.uk›ukrainian/politics/2014/07/140722_...У середу, 23 липня, у Ростов вилетить український літак, на якому планується забрати частину поранених військовослужбовців, які лікуються у Росії..." Я вже не запитую, як вони там опинилися, але вороги-путіноїди замість інтернувати хоч би ворогів-українців їх підлікували і відправляють додому! Ви щось розумієте? (Мабуть тільки Ви!)
Я просто не розумію. як це все вкладається у ваш мозок, але видно що так!
Tomodachi   | 28.07.2014 21:33
Никита:
Tomodachi:
Та ні, по Вашому виходить "хай гине Україна, – якщо влада не така, як я собі намріяв"
А по-вашому виходить, що раз путчисти захопили в заручники Україну, то я зобовязаний їх підтримувати, оправдовувати. оспівувати і молитися на них? Хай показують на що вони здатні тим лохам, які їх підтримують! Знаєте, колись німці теж казали Гітлеру Ohne uns! Без нас! Оправдувати те, що не підлягає виправданню я не буду.