Поиск по сайту:
Найти

Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
3
Рейтинг
3

Голосов "за"
3

Голосов "против"
0

Комментарии
Ігор Бурдяк   | 6.07.2014 11:48
...обурені – це, в основному, люди без вищої освіти, без досвіду політичної діяльності, а бодай трохи відповідальних ЗМІ на тому боці немає
Але ж Кр-к – колишній ленінський стипендіат і доктор технічних наук (із його слів, звичайно). До того ж не з Донецька, а зі Львова (знову ж, із його слів)
Никита   | 6.07.2014 12:01
Ігор Бурдяк:
Ну так, 100%-ї відповідності немає. Але загалом психологічне підґрунтя його позиції НМД описане вірно.
А щодо ЗМІ – то тут спрацьовує синдром "золотого батону". Збрехали про батон (умовно – тому що наші ЗМІ брехали не тільки про батон, звісно) – отже, і решта все брехня і пропаганда. Якось так...
Tomodachi   | 6.07.2014 12:13
Ви, авторе, забули згадати ще й про "золотий унітаз"...забули сказати як роками посполитим всі канали "чесних" ЗМІ тринділи про "злочинний режим", хоча в чому була його злочинність так ніхто не завдава собі труду відповісти! Диктори віщали день і ніч, як напр. Ярина Васько на "Ері" з єдиною темою, буквально – "ну що ще в нас погано в країні"! "Диктаторський режим" дозволяв безкарно валити на себе купу лайна і помий! Народу повторювали, що стабільна валюта є зло, що систематичне зростання пенсій є нікчемним, що економічна стабільність є "цвинатарною", що податкова чи пенсійні реформи є шкідливим і навіть план на Олімпіаду є дурнуватим! Що ми отримали зараз?
Ви написали букав багато, але...
Tomodachi   | 6.07.2014 12:17
Ігор Бурдяк:
...обурені – це, в основному, люди без вищої освіти, без досвіду політичної діяльності, а бодай трохи відповідальних ЗМІ на тому боці немає
Але ж Кр-к – колишній ленінський стипендіат і доктор технічних наук (із його слів, звичайно). До того ж не з Донецька, а зі Львова (знову ж, із його слів)
Вас глодже заздрість до моєї біографії? Я можу додати, що ще маю диплом про докторство у Стенфордському університеті (аби ви ночами гризли подушку від заздрості).
Никита   | 6.07.2014 12:22
Tomodachi:
Так, ЗМІ брехливі, із цим погоджуюсь. Я їм теж не вірю.
Тепер ми отримали шанс на "геть від Москви". НМД це найголовніше. НМД саме це є головною метою і головним досягненням революції.
Tomodachi   | 6.07.2014 12:25
Ви, авторе, забули згадати "правду" і про папєрєдній пАмаранчевий майдан, про кучміз, про кольчуги, про отруєння і тд. А тепер виявилося, що кучмізму видно не було, що кучма найуспішніший президент сучасної історії України, що Кравчук, якому теж не дали досидіти його каденцію є мало не світочем і фундатором тої країни, якої вже фактично нема! І нема завдяки тим "чесним" ЗМІ і наскрізь продажним писакам і зомбувальникам, які зробили те, що зробили – зруйнували країну мов та іржа зсередини...
Так, для своєї анти державницької пропаганди ці авантюристи не гребували використовувати ні трагедію студента Індила, на згвалтованої жінки у Врадіївці, от тільки за розстріл на майдані тепер помовчують!
Tomodachi   | 6.07.2014 12:36
Никита:
Tomodachi:
Тепер ми отримали шанс на "геть від Москви". НМД це найголовніше. НМД саме це є головною метою і головним досягненням революції.
Як це розуміти – писав стільки букав, заперечував і переконував, що аналогія з "батоном" не є правидьною і раптом здав всі бакавкі статт!?
Стосовно вірю- невірю, Нікіта, то як повчав мене мій дорогий наставник – в науці вірити не можна нікому, вірити можна тільки фактам! Зрештою, і в Біблії так сказано – по плодах їх пізнаєте їх! Кому ви вірите – парубіям, аваковим, турчіновим, а може "трійці лідерів майдану"?? Згадайте краще притчу про жерновний камінь...
Tomodachi   | 6.07.2014 12:42
Никита:
Tomodachi:
Стосовно цього гасла, то поясніть-но мені, а хто йшов до Москви? Ще Кучма написав Україна не Росія! Той самий Янукович не віддав навіть Тузли москалям! "Досягненням" оспівуваного вами і тисячами подібних путчистських апологетів є втрата територій, фактична громадянська війна, повна руйнація економіки, розділена і пошматована країна...В тій же Книзі Книг сказано, що кожне розділене царство бкде зруйнованим...Янукович спраді є злочинцем, що допустив цей хаос...
Никита   | 6.07.2014 13:11
Tomodachi:
хто йшов до Москви?
Янукович.
Україна не могла б залишитися тіпа "посередині" чи "над бійкою". Непідписання Угоди автоматично означало б рух у бік Москви.
І щодо державницької позиції. Це насправді дуже важливо! Може, знаєте, у мережі є такий собі Кабуд: він постійно і послідовно підтримував Януковича саме через державницьку позицію. Тепер йому теж гірко і боляче, що Я. не виправдав його надій. Але! у його дописах я бачу розуміння, що мусимо не зважаючи ні на що підтримувати чинну українську владу! Король умер – слава королю! Ось приклад справді державницької позиції НМД
Tomodachi   | 6.07.2014 13:37
Никита:
1. Україна "над бійкою" була і є впродовж всієї своєї історії після 90-го року. Кучмівська політика багатовекторності мала свій успіх і позитивні наслідки. І якби не брехня і вічні бунти, про які раптом заговорив сьогодні Гузар, то і резултати були би інші.
2. Янукович не був проти підписання Угоди і тільки відтермінував її підписання до лютого, аби Україна отримала кращі умови. Брехливі ЗМІ і "трійця" все перекрутили і спокусили Захід, що підпишуть Угоду без всяких компенсацій. Захід повівся на халяву і тепер змушений буде або платити удесятеро, що просив Янукович, або...плюнути на зруйновану Україну. без плану Маршала Україні капут.
3. А я і написав, що треба підтримати П
Никита   | 6.07.2014 13:55
Tomodachi:
1.Мені очевидно, що цей період закінчився. Всі дії Путіна свідчать про те, що ніякої багатовекторності він більше терпіти був не налаштований. Думав, що РФ вже є достатньо сильною, щоб "принудіть хохлов до по дружби". Думав, що Захід поведеться так само, як під час 08.08.08
2. Див. пункт 1
3. Дуже добре. Радий був би відновити з Вами нормальне спілкування
Ігор Бурдяк   | 6.07.2014 16:16
Tomodachi:
Ігор Бурдяк:
Вас глодже заздрість до моєї біографії? Я можу додати, що ще маю диплом про докторство у Стенфордському університеті (аби ви ночами гризли подушку від заздрості).
Не знаю, що порекомендувати. Попробуйте ще якийсь ВНЗ закінчити. Може, допоможе.
Бо це кому як. Наприклад, Карл Великий взагалі читати не вмів, а є засновником двох
Ігор Бурдяк   | 6.07.2014 16:17
держав – Німеччини та Франції. І Великим його називали ще за життя.
Tomodachi   | 6.07.2014 16:38
Никита:
Так, цей період багатовекторності закінчився. Чи виграємо ми від цього, один Бог знає. Якщо Захід розробить для України новий план Маршалла, то тоді маємо шанс. хоч обскубаними, але вижити в цій ситуації, а якщо заявить, що, мовляв, викараськуйтеся з ції катавасії самі, то кінець. про який я вас тут незліченно попереджав, настане неминуче. Я вірю в поміч заходу так само як і в їх гарантії нащої недоторканості...На жаль. Зрештою, Ви і самі тієї ж думки. Тоді питання, для чого було своїми руками все валити, якщо маєш таких ненадійних партнерів і зажерливого сусіду? Я ж вам тисячу разів повторював – збережемо Державність, то матимемо шанс і на демократію, і на свободи, і взагал!
Tomodachi   | 6.07.2014 16:48
Ви ж пішли за пустобріхами, які мов та сучка, тільки й вміли, що жонглювати брехливими фразами і грати крапленими картами в т.ч. і з Заходом, якому вони обіцяли, що все потрафлять без їх допомоги!
Стосовно спілкування, то не я бойкотував, ігнорував, чи переривав, але ваші серця і мізки були отруєні брехнею і пихою за що і за кого?! Невже Ви і дотепер горді за країну, яка власними руками, мов у якомусь трансі чи наркотичному затьмаренні зруйнувала саму себе і тепер стоїть розбудже і окрадена знову?
Мені дуже гірко за ті майдани, за мою УГКЦ, яка замість опамятати натовп стала заохочувальником бунтів...Почитайте сьогоднішню статтю Гузара – просто лагідний дідусь, що пасе заблудших овечок.

Самые комментируемые
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua