Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
7
Рейтинг
7


Голосов "за"
7

Голосов "против"
0

Комментарии
Никита   | 29.11.2013 19:54
Ігор Бурдяк
Та мабуть, якась логіка у цих його діях є.
Яка?
Якщо розглядати те, що відбулося, саме з точки зору логіки – на жаль, не бачу іншого логічного пояснення, крім такого:
наш "Вашингтон" відпочатку мав на меті якнайдорожче продатися Путіну. Вся ця "євроінтеграційна" гра була спрямована виключно на те, щоб набити ціну перед Путіним і змусити його не жлобитися.
Увьі (
Ігор Бурдяк   | 29.11.2013 20:24
Никита:
Не знаю, наскільки це правда, та експерти кажуть, що у Росії просто немає грошей. І навіть якщо Путін хотів би, він не може їх дати.
Та тепер навіщо це Путіну?
Януковича ЄС уже і так не прийме.
Никита   | 29.11.2013 20:49
Ігор Бурдяк:
Ваш варіант? Де логіка?
Ігор Бурдяк   | 29.11.2013 21:16
Никита:
Було видно, що у той короткий період, коли ПР посилено агітувала нас за євроінтеграцію, керівництво фракції почувалося неначе "не у своїй тарілці" (а це Єфремов, Колесниченко. Чечетов, Царьов). Їм доводилось "стріляти по своїх". Тепер вони полегшено зітхнули. У них знову з комуністами спільна платформа.
Можливо, подібний дискомфорт відчував і Янукович...а потім наче отямився...що за мана? Що я роблю? І вирішив підпорядкуватися логіці "русского мира".
Можливо помиляюся, та здається причина такого крутого розвороту не економічна, чи не цілком економічна, а й гуманітарна, ціннісна.
Ігор Бурдяк   | 29.11.2013 21:29
А по гроші Янукович їде до Китаю. За землю.
Березовець каже, що китайці біотехнологіями знищують землю.
Стрілець   | 29.11.2013 22:09
Щось мені здається,
що ви обидва намагаєтеся зрозуміти його
з точки зору звичних ВАМ цінностей.
Чи як ВИ уявляєте ті цінності.
Чи як ВИ уявляєте його цінності.
У всіх трьох підходах можуть бути помилки,
в деяких дууууже великі.
Ігор Бурдяк   | 29.11.2013 22:49
Стрілець:
Я і раніше казав, що голова Януковича "чорний ящик" для нас.
Що там насправді, ми не знаєм, і можливо, ніколи не дізнаємось.
Подібно як і не знаєм, хто вбив Кеннеді.
Никита   | 29.11.2013 23:18
Стрілець:
Я ж підкреслив: з точки зору логіки (не цінностей).
Яка логіка може бути в тому, що добрих декілька (декільканадцять?) останніх місяців всі вони хором (диригент- Янукович) розповідали, що альтернативи ЄС не має і не може бути, і як там гарно, і що РФ нам не страшна і ми під неї не прогнемося. Так розповідали що ми аж повірили. Аж Вашингтоном його назвали.
І раптом за кілька днів до саміту – стоп.
Так, РФ "гадила", але ж "англичанка гадить" постійно – чи це для когось новина, що РФ противиться будь-якому кроку України на захід? Чи це для Януковича новина?

Не бачу іншого логічного пояснення, як те, що написав у першому коменті (
  | 29.11.2013 23:27
Ігор Бурдяк:
Я і раніше казав, що голова Януковича "чорний ящик" для нас.

Точно. Але зато голова Яценюка є прозорою, як елетролампочка. яка сяє одним світлом. – хочу в президента, аж пііііі-ся.
  | 29.11.2013 23:28
Ігор Бурдяк:
Януковича ЄС уже і так не прийме.

Ось це є маренням кобили місячної ночі:-))
Никита   | 30.11.2013 07:43
Януковичу – ГАНЬБА!
Вас-иль   | 30.11.2013 07:57
Звертаюсь до місцевої громади. До тих пір, поки особи, подібні до Кр-к публічно не висловлять свою позицію, спілкуватись з ними недостойно людини. Рівень моралі нульовий. Можна красти, можна брехати. Кр-ки це вітають. Тепер можна дітей бити?
Ігор Бурдяк   | 30.11.2013 08:01
Никита:
Януковичу – ГАНЬБА!
Так. І саме через його "цінності", а не через Росію у нас українофоби у владі.
І для того, щоб відправити Табачника у відставку, треба кудись відправити спершу Януковича.
Никита   | 30.11.2013 08:13
Вас-иль:
Підтримую.
До речі, у твітері пишуть, що наказ розігнати Майдан віддано особисто Путіним
Ігор Бурдяк   | 30.11.2013 08:40
Никита:
Стрілець:
Я ж підкреслив: з точки зору логіки (не цінностей).
Не бачу іншого логічного пояснення, як те, що написав у першому коменті (
Якщо не було б цих цінностей, не було б і такої логіки. Бо з т. з. здорового глузду така "логіка" алогічна ("Вашингтон" відпочатку мав на меті якнайдорожче продатися Путіну") – в результаті він не продався, а віддався задарма.
Колись Ви були за те, щоб підтримувати Януковича там, де його дії на користь Україні, і робити все, щоб, наприклад, Табачник пішов.
А як тепер? Чи не вважаєте, що не по табачниках треба вогонь вести, а по "Вашингтону", бо він – банальний зрадник?