Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Андрей Шептицький   українці   євреї   дивізія "Галичина"   "Яд ва-Шем"   Голокост   комуністична пропаганда
2
Рейтинг
2


Голосов "за"
4

Голосов "против"
2

Комментарии
Стрілець   | 4.11.2013 09:40
Вони все і вся оцінюють винятково
по ставленню до їх нації.
Так хто вони тоді, якщо не НАЦИСТИ?
Никита   | 4.11.2013 09:48
Стрілець:
І правильно роблять, між іншим. Принаймні – українцям дуже не вистачає саме подібної україноцентричності.
  | 4.11.2013 12:03
Никита:
Стрілець:
І правильно роблять, між іншим. Принаймні – українцям дуже не вистачає саме подібної україноцентричності.
Так для карєри йшли в т.ч. убівать жидов, ну нє, пане Нікіта, для карєри і всєго дєлов...Не Вам тепер тут моралі розводити...Ой не Вам.
Никита   | 4.11.2013 12:44
Кр-к:
Ой, та не кажіть, ой!... (
Vladimir   | 4.11.2013 14:21
За столько лет ничего не поменялось: (
Извините, что вмешиваюсь, но не могу не спросить:
Господа, Вам не скучно это обсуждать?
Никита   | 4.11.2013 14:30
Vladimir:
Що саме нудно обговорювати? особу Андрея Шептицького, його діяльність в роки ДСВ?
Vladimir   | 4.11.2013 14:50
Ничего нового ведь в личности Андрея Шептицкого в статье не найдено?
Статья не о личности, а политике музея Яд-Вашем. Проблема интересует израильского ученого и касается ихнего же музея.
Они ведь не работу украинской Лавры обсуждают, верно?
А тут столько страстей относительно ингостранного музея...
Я, почему-то, думал, что уже пришло время интересоваться нашими проблемами, а не заграничными: (
Ігор Бурдяк   | 4.11.2013 15:11
Vladimir:
Якщо політика музею Яд-Вашем впливає на долю Андрія Шептицького (нашу), то ця політика стосується нас.
Мабуть, важливішою нині є доля асоціації в зв'язку з "проблемою Тимошенко". Але так негласно накладене табу на цю тему, щоб не завадити. Кримські татари навіть якусь акцію перенесли через це.
  | 4.11.2013 15:30
Ігор Бурдяк:
Vladimir:
Якщо політика музею Яд-Вашем впливає на долю Андрія Шептицького (нашу), то ця політика стосується нас.
Мабуть, важливішою нині є доля асоціації в зв'язку з "проблемою Тимошенко". Але так негласно накладене табу на цю тему, щоб не завадити. Кримські татари навіть якусь акцію перенесли через це.
Вас це не стосується взагалі! Ви є необандерівець, а Митрополит Андрей цього діяча ніколи не поважав! Тому і не вам вболівати за долю Великого Митрополита! Митрополит рятував євреїв не для "карєри" в Яд-Вашемі! Це ви і К хочете примахзатия до його добрих діл.
Стосовно бАгіні, то її місце в тюрмі, а не в лікарні! Аферистка не має виправдання.
Никита   | 4.11.2013 15:37
Vladimir:
Я не так добре знаю історію і знайшов у цьому інтерв"ю нове для себе. А новина про те, що антидефамаційна ліга визнала заслуги Андрея Шептицького – це взагалі найсвіжіша новина.
Ну і взагалі стосунки українців з євреями – це наші проблеми.
А які наші проблеми маєте на увазі Ви?
Про асоціацію і проблему Тимошенко правильно Ігор Бурдяк написав – що вже тут зараз обговорювати! залишається чекати затамувавши подих: підпишуть? не підпишуть?
І тоді вже, в залежності підпишуть чи не підпишуть, й інші проблеми виглядають у підвішеному стані. Недаремно один на ВФ назвав це так: біфуркація наближається
На жаль, від наших слів тут нічого не залежить
Никита   | 4.11.2013 15:39
Vladimir:
Однак було б дуже цікаво, якби Ви запропонували обговорити якісь актуальні проблеми)
Vladimir   | 4.11.2013 16:46
Ігор Бурдяк:
Доля Шептицького жодним чином не може стосуватися до політики якогось музею.
Вплив його на теперішню Україну також не має жодного відношення до іноземних музеїв.
Vladimir   | 4.11.2013 16:52
Никита:
На счет антидиффамационнйо лиги – да, это, во всяком случае, новость. А спор израильского профессора с его же музеем о событиях давно известных – по-моему, не новость для Украины вовсе, тем более, не повод для страстей: (
События в Украине идут стремительно, каждого человека волнует что-то из текущих событий, как по-моему.
Меня, например, ухудшающееся финансовое положение Украины и попытки Правие\тельства из него выйти без реформ за счет очередного кидка того, кто попадется. А ЗН утверждает, что вроде Янукович уже согласился на некоторые реформы.
Бюджет, госрегулирование, права и финансы местных властей, "реформа" медицины, образование – мало тем?
Никита   | 4.11.2013 17:13
Vladimir:
Ось ці реформи, на які Янукович погодився (про що пише ДТ) – це справді варто обговорити. Напишіть статтю бдлск!