Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
1
Рейтинг
1


Голосов "за"
3

Голосов "против"
2

Комментарии
Никита   | 31.10.2013 20:14
Наразі в правильному – ввд Москви
  | 31.10.2013 20:47
В абсолютно правильному. І з Азаровим можна погодитися.
А тепер питання до Вас, пане запитальнику, а чи мають за Вашою логікою право на життя ненаціональні країни, хоч би такі, як США, Канада, Індія, РФ, Південна Африка (і більшість країн цього континенту), Австралія і тп. За Вашою логікою, як казав Швейк – така імперія не повинна на світі смердіти. Ви це хотіли почути?
Ігор Бурдяк   | 31.10.2013 21:12
Кр-к:
Мова про Державу Україну. Не знаю, чи перераховані Вами держави є "ненаціональні". Чи як вважають громадяни цих країн. Можливо, таке визначення їх і образило б. В їхній компетенції визначати, куди їм рухатися. Як я можу визначати політику Австралії, наприклад, якщо я австралійцем не є і не знаю, "чим вона дихає"?
А щодо України...де Ви у статті побачили мою логіку? Там логіка різних людей. І логіка Конституції України.
Ігор Бурдяк   | 31.10.2013 21:41
Кр-к:
Чи дого ще ми будемо продовжувати знущатися над мовою?
Це Ваша стаття. Ви писали її більш, ніж 5 років тому назад.
Вона різко протирічить Вашому нинішньому коментарю. Чому?
Ігор Бурдяк   | 31.10.2013 21:54
Кр-к:
Австралійці – нація, основне населення Австралії. Понад 22,5 млн чоловік (2008). Говорять на австралійському діалекті англійської мови. За релігією австралійці – християни (англікани, католики, пресвітеріани, методисти, баптисти і т. д.). Австралійці – майже виключно нащадки переселенців з Англії, Шотландії та Ірландії.

Дійсно. Мають право бути ображеними. Як і всі решта "ненаціональні" нації.
  | 1.11.2013 15:13
Ігор Бурдяк:
Ви людина дуже "начитана", бо сиплете цитатами мов з мішка! (Добре, що Вікі під руками!) А от розуміння чи бодай хлопської мудрості Бог, очевидяки, не дав! Бо від України Ви і Вам подібні вимагаєте все і відразу. Але це трапляється тільки тоді, коли виявляєтеся на маргінесі політичного життя. Коли ж ваша бАгіня урядувала, то цієї "мудрості" у Вас був вагон! Ви тоді були такі вирозумілі до цієї жИнки, що і не думали вимагати ні мови, ні хліба, а тільки молилися на її косу:-)) Шкода вас...
Ігор Бурдяк   | 1.11.2013 15:43
Кр-к:
Отже, Ви заперечуєте тезу про "ненаціональні країни", і повертаєтеся на попередні позиції, чи на позицію Никити: "Наразі в правильному – від Москви".
Гаразд.
  | 1.11.2013 15:57
Ігор Бурдяк:
Кр-к:
Отже, Ви заперечуєте тезу про "ненаціональні країни", і повертаєтеся на попередні позиції, чи на позицію Никити: "Наразі в правильному – від Москви".
Гаразд.
Вибачте за прямоту, але діти кажуть, що і коню ясно, що в правильному керунку. Про "країни", то це Ви тут маячите, бо я вже багато років говорю про ПОЛІТИЧНУ НАЦІЮ і не тільки Українців, але і американців, канадців, австралійців і тд. До Вас це доходить туго, бо як і "фаріони" марите вимірювати все літрами крові і мірянням черепів.
Ігор Бурдяк   | 1.11.2013 16:04
Кр-к:
Не брешіть. Ні кров, ні черепи ніколи не були у мене одиницею вимірювання.
Ігор Бурдяк   | 1.11.2013 16:40
Після мало не століть заперечення московитами природного права української нації на власну мову, культуру, історію на в них просто на наших очах відбувається якись злам...Демократичність Української Держави обумовлена перш за все нашим генетичним несприйняттям духу несвободи, насилля людини над людиною, над її поглядами.
Україна – геть від Москви!
Про що тут мова, пане Кр-к?
Витягніть спершу колоду із власного ока.
  | 1.11.2013 16:54
Ігор Бурдяк:
Приємно, що вивчаєте мов класику:-)) І ще про політичну націю, будь ласка...На біс!
Ігор Бурдяк   | 1.11.2013 17:43
Кр-к:
Як я можу? Це ж Ви тут "багато років говорите (лекції читаєте) про ПОЛІТИЧНУ НАЦІЮ". Лише питання можу задати, пане професоре.
Отже, австрієць українського походження належить до політичної австрійської нації. А чи належить він до української нації, і якщо належить, то до якої?
Ігор Бурдяк   | 1.11.2013 18:13
Вайра Віке-Фрейберга народилася в 1937 у Ризі. В 1944 сім"я втекла в Німеччину, в 1953 переселилася в Канаду. З 1965 до 1998 – професор психології в Монреальському університеті. У 1999 році її обрали президентом Латвії. В 2003 знову переобрали. До якого "сорту" литовської нації вона належала, коли її вперше обрали президентом?
Ігор Бурдяк   | 1.11.2013 18:34
Попередник нинішнього президента Литви Далі Грибаускайте, президент Литовської Республіки 3 1998, у 1981-1997 рр. – адміністратор Агентства охорони навколишнього середовища регіону Середнього Заходу США.
А до того, доброволець другого литовського піхотного полку, що входив в одну з дивізій вермахту, (прослужив з кінця серпня по 10 жовтня 1944)
Жах!
Никита   | 1.11.2013 18:39
Ігор Бурдяк:
австрієць українського походження належить до політичної австрійської нації. А чи належить він до української нації, і якщо належить, то до якої?
Можна вставити 5 копійок?
НМД це залежить виключно від самоусвідомлення цієї людини. Є також перехідні форми: людина може деякий (і досить довгий) час вважати себе і австрійцем, і українцем одночасно.
Наприклад, я вважаю себе тільки українцем.
Знаю жінку, яка інколи називає себе француженкою, інколи українкою (ситуативно). Це жінка, що вийшла заміж за француза, народила тут вже четверо дітей, повністю адаптувалася і інтегрувалася...