Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
5
Рейтинг
5


Голосов "за"
5

Голосов "против"
0

Комментарии
Никита   | 23.10.2013 12:00
Стосовно "ставання на бік чуми" висловився Луценко (коментуючи арешт Маркова):
"Ну что же, в борьбе фракции холеры с группой чумы я приветствую собственно результативное самопожирание"

http://hvylya.org/news/digest/lutsenko-rasskazal-v-chem-prikol-aresta-igorya-markova.html

(статтю поки не можу оцінити, оскільки не в темі, не читав Дроздова і не маю зараз на це вільної хвилинки)
  | 23.10.2013 12:31
Так що Ви закидаєте Дроздову? Ви щось натякаєте на останню програму "Прямим текстом", але якось так не дуже впевнено...Мене цікавить Ваше ставлення до того, що бабок-догналівок на сесію облради для здійснення провокації провів саме свободівець? Не прилетіли ж вони на повітряній кулі!
Як Ви оцінюєте виступ харківського екс-свободівця?
Ну і стосовно незапрошення їх у студію, так Дроздов сказав, що представників цієї організації вони запрошують, але вони не йдуть вже на контакт.
Ігор Бурдяк   | 23.10.2013 12:32
Никита:
Та я і сам її не можу оцінити, тому й помістив у розділ "Дискусії".
У мережах Дроздов висловлюється емоційніше, ніж у цій статті, на яку я дав посилання:
Мабуть, ви знаєте про скандал навколо "Укр.вибору" і молодих поетів. Суть скандалу: виявляється, Медведчуку не можна підтримувати молодих поетів. А молодим поетам треба до глибокої старості чекати, поки великі патрійоти-демократи нарешті хоч щось зроблять для них. Цей скандал я називаю апофеозом давньої приказки "сам не гам і другому не дам". Бо поки дехто любить Україну донестями – Медведчук робить гуманітарний проект із промоції молодих поетів. Як він посмів??? Яка паскуда!!! Розстріляти!
Панове, демократію
Ігор Бурдяк   | 23.10.2013 12:33
втрачають непомітно. Так само як декілька міліграм утраченого повітря не позначається на його присутності. Усі ми щодня втрачаємо по декілька міліграм демократії. Щодня. Всього по декілька міліграм. І так уже тривалий час. Начебто непомітно. Однак ми вже на тій стадії, коли ці щоденні втрати перестають бути непомітними.
Тут пересмикування фактів. Ніхто на Медведчука не чіпає. Не каже, що йому щось не можна..."Напад" іде на тих, хто готовий скористатися послугами Медведчука, тим самим рекламуючи його проект. І справа не про шкоду від реклами, а про байдужість до моральної сторони питання: львівські митці користуються послугами Медведчука, того самого, котрий допомагав владі
Ігор Бурдяк   | 23.10.2013 12:34
посадити великого митця Василя Стуса.
  | 23.10.2013 12:34
Посніть також чим, якими фактами Ви підкріплюєте зміст заголовку, бо я так і не зрозумів, а хто є шулером той Дроздов чи напр. Свобода?
  | 23.10.2013 12:38
Здається зрозумів. На прикладі окремої статті, Ви хочете зробити Дроздова тим шулером, а значить і його остання програма про програму є теж такою! Точно прийом шулера, коли на підставі одиничного робиться висновок про загальне!
Ігор Бурдяк   | 23.10.2013 12:49
Кр-к:
...стосовно незапрошення їх у студію, так Дроздов сказав, що представників цієї організації вони запрошують, але вони не йдуть вже на контакт.
Неправда. Дроздов сказав дослівно так: "Про "Свободу" будемо говорити заочно, і це є наше свідоме рішення. Річ в тому, що члени цієї партії мабуть якось дивно себе сприймають, бо вважають, що про них мають говорити або добре, або ніяк..."
Перегляньте ролик і переконайтеся самі.
  | 23.10.2013 12:57
Ігор Бурдяк:
Кр-к:
: "Про "Свободу" будемо говорити заочно, і це є наше свідоме рішення. Річ в тому, що члени цієї партії мабуть якось дивно себе сприймають, бо вважають, що про них мають говорити або добре, або ніяк..."
Перегляньте ролик і переконайтеся самі.
Не буду сперичатися, але прореагуйте по суті заторкнутих питань стосовно дій, ефективності і корисності для України тих наших, особливо галицьких свободівців?
Ігор Бурдяк   | 23.10.2013 13:20
Кр-к:
Сперечатися Ви не можете, бо розмова задокументована. Ви радили мені подивитись цей ролик, отже, його уже бачили. То навіщо говорите неправду?
Про "Свободу" можу сказати одне. Я за неї голосував, і не жалкую. Та вдруге голосувати за неї не буду.
Симпатії до цієї партії переміщаються із Заходу на Схід. І це, як на мене, цілком закономірно. Галичани голосували за неї свідомо, хоча "дух махновщини" їм чужий. Просто більш не було за кого.
А ось "східняки" за своїм менталітетом, НМД, до "Свободи" ближчі.
Що складається шулерів, то їх, як бачимо, багато. Та в деяких можна виграти.
А акцент робимо не на шулерах, а на чумі ("Український вибір")
Ігор Бурдяк   | 23.10.2013 13:21
Що стосується шулерів
Ігор Бурдяк   | 23.10.2013 13:51
Никита:
"...в те дни "мне лично звонил депутат ПР Сивкович и предупреждал, что он не допустит ареста Маркова, который скрывался от допроса на его даче".
"Затем Марадону вывезли в Приднестровье на авто с депутатскими номерами под прикрытием нардепа КПУ Царькова"
, – утверждает Юрий Луценко.

Ще одне свідчення того, що ПР з КПУ "в одному окопі".
  | 23.10.2013 14:49
Ігор Бурдяк:
Що стосується шулерів
"Я за неї голосував, і не жалкую. Та вдруге голосувати за неї не буду."

Якщо не голосував, то до чого це друге речення?
  | 23.10.2013 14:52
Ігор Бурдяк:
Никита:
"...в те дни "мне лично звонил депутат ПР Сивкович и предупреждал, что он не допустит ареста Маркова, который скрывался от допроса на его даче".
"Затем Марадону вывезли в Приднестровье на авто с депутатскими номерами под прикрытием нардепа КПУ Царькова"
, – утверждает Юрий Луценко.

Ще одне свідчення того, що ПР з КПУ "в одному окопі".
А хто заперечує, що в деяких питаннях Пр і КПУ голосують разом. Але чому в доленосних питаннях для України комуна і патріЙоти разом?
Ігор Бурдяк   | 23.10.2013 15:37
Кр-к:
Ігор Бурдяк:
Що стосується шулерів
"Я за неї голосував, і не жалкую. Та вдруге голосувати за неї не буду."

Якщо не голосував, то до чого це друге речення?
Не розумію. Голосував. І так написано.