Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Не треба ставати на бік чуми, або чи можна виграти у шулера?

Ігор Бурдяк | 23.10.2013 07:59

5
Рейтинг
5


Голосов "за"
5

Голосов "против"
0

Чому Остап Дроздов, який критикує "подвійні стандарти", сам їх застосовує?

Не треба ставати на бік чуми, або чи можна виграти у шулера?
Остап Дроздов: "Ми досі перебуваємо у чорно-білому дискурсі середини ХХ століття: ворога не треба перемогти – його треба або заборонити, або ліквідувати".

Ще раз перечитав статтю Сервільність чи бажання самореалізації? Про межу компромісу на прикладі львівського скандалу із "Арт-майданчиками" "Українського вибору".

Та ні, немає там мови про заборону чи ліквідацію. Більше того, газета "День" дала можливість висловитися Павлу БРОСЬКОМУ, який допомагає Медведчуку просувати "русский мир" в Україні.

Ідеться лише про рекомендацію ігнорувати ініціативи "Українського вибору".

Ось як відреагувала читачка Світлана Михалюк на опус Дроздова Чому нас може навчити "умовний" Медведчук:

"Вже не перший раз зустрічаю статті цього нібито "україноцентричного" автора в дійсно україноцентричній газеті "День" і з все більшим подивом відмічаю наскільки правий був Ю. Шевельов, говорячи про хвороби кочубеївщини та провінційності, як найбільш загрозливі українській нації та державі. Слід сказати, провидчо правий, бо про ці хвороби він написав 60 років тому на підставі аналізу історичних подій як 300 літньої давнини так і сучасних для нього подій. Можна тільки схилити голову перед памяттю цього великого вченого, який вже тоді розумів всю небезпеку подальших мутацій цього вірусу та масштаби ураження цією хворобою сучасних українців, які вже 22 роки живуть Незалежній Державі, маючи глибоко вражену комплексом малороса свідомість.

Видається, що саме ці комплекси спричиняють такі дивні метаморфози у світосприйнятті певних осіб, коли вони заввиграшки пропонують себе в дивній ролі "адвокатів диявола" для всіляких медведчуківських проектів, "дитинно" відмахуючись від закономірного питання про джерела їх фінансування. Разом з тим, з"ентузазізмом" гідним подиву, вишукують "бліх" на "одностроях" "Свободи", при всіх її дійсно не завжди зрозумілих ляпах в царині міжнаціональних питань, які як на мене, викликані здебільшого "хворобами росту" цієї політсили, а зовсім не шовіністичною чи тим паче "фашистською" ідеологією, яку цій політпартії приписують здебільшого антиукраїнські адепти, в більшості своїй з за меж України. Цікаво, чи усвідомлюють це такого роду "україноцентричні діячі", чи розуміють вони всю глибину того екзистенційного вибору про який, апелюючи до твору Камю,на початку цього року влучно сказала Л. Костенко. Зокрема, назвавши своєрідним кредо шестидесятників, слова "не стати на бік чуми!"


Наостанок пропоную переглянути сюжет, підготовлений журналістом Дроздовим "Куди йде Свобода?", і подумати, чому журналіст не запросив на передачу представників власне представників цієї організації (ВО "Свобода"). Чи виграла від того сама передача?

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua