Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
2
Рейтинг
2


Голосов "за"
3

Голосов "против"
1

Комментарии
  | 20.10.2013 12:43
Вітаю знову на НП. М'ясо...м'ясо...Та якби опозиція, бодай частково або точніше, частка її, як оце УДАР чи більше позафракційних була поміркованішою, мудрішою, а не такою тупою і підтримувала би раціональні кроки Президента, то вплив комуняк на політичну ситуацію в країні вже давним-давно був би зведений нанівець! А так, всі ці непримиренні апазиціонери самі дають, хай позолочену акцію в руки комуняк і штучно посилюють їх вплив на політику в країні. Але не дав Бог розуму нашим придуркуватим апазиціонерам, які самі перетворили себе на бабу Ягу! Нема клепок вже на стільки, що ЄС вже закликає підтримати ініциативи Президента! А Ви те своє м'ясо чи то заборонити...заборонити. А де демократія?
Ігор Бурдяк   | 20.10.2013 15:03
Кр-к:
Вітаю теж!
Демократія тут:
13 січня 2010 року Апеляційний суд міста Києва підтвердив висновки слідчих Служби безпеки України про організацію вчинення в 1932-1933 роках на території УСРР керівництвом більшовицького тоталітарного режиму – Сталіним, Молотовим, Кагановичем, Постишевим, Косіором, Чубаром та Хатаєвичем геноциду української національної групи, тобто штучного створення життєвих умов, розрахованих на її часткове фізичне знищення...
Що злочинець Сталін робить в КПУ?
Ігор Бурдяк   | 20.10.2013 15:04
Якщо Конституційний Суд України вважає, що Комуністична партія України, яка була зареєстрована 22 липня 1991 року саме як об'єднання громадян, не є правонаступником КПРС і Компартії України у складі КПРС?

Я не знаю, як у Німеччині, але точно знаю, що якщо б в Австрії NSDAP була допущена до виборів, то вона подолала б виборчий бр"єр (4 відсотки).
Ігор Бурдяк   | 20.10.2013 15:30
Кр-к:
...всі ці непримиренні апазиціонери самі дають, хай позолочену акцію в руки комуняк і штучно посилюють їх вплив на політику в країні...
Акцію в руки комуняк дала влада. Вона чомусь вирішила утворити з ними провладну парламентську більшість, яка фактично, якщо мати на увазі, що основою сучасної політики в Україні є євроінтеграція, а комуністи проти неї – є парламентською меншістю.
  | 20.10.2013 16:08
Ви самі добре усвідомлюєте, що "ініціація референдуму" є лише піар акція громадських діячів типу Гурвіца, який де тільки не перебував за своє життя, поставив памятника Ектерине в Українській Одесі, яка розпинала і закріпачила нашу Україну, а тепер робить бізнес в УДАРІ...Сумно і дивно дивитися, коли люди і далі продовжують оцінювати людей і події, всупереч настанов, не по ділах, а лише по словах чи то по лохотронському піару.
Стосовно порівняння з НСДАП, то демократичні країни з носіями значків цієї партії камарадами НЕ БУЛИ, а от з серпом і молотом братилися!
Ось тому вони і не дуже наїжджають на совітську комуну, бо "бережуть лице", як тепер вляпалися з визволенням бАгіні!
  | 20.10.2013 16:19
Ігор Бурдяк:"Акцію в руки комуняк дала влада..."
А з ким мала творити, коли ці недолугі апазиційні політики пішли в тупий і маразматичний отказ навіть всупереч здорового глуздн??? З ким, коли ці ідіоти (вибачте на слові) відмовилися від 50% місць в уряді у 2010 році, а потім роками нили про Табачніка? З ким творити, коли ці горе-політики гадили де тільки могли, аби Йому не подали руки і з ним не сіли, не дали. не пішли?77 Так от, Він всупереч тупій обструкції патріЙотів таки привів Україну в ЄС і дасть Бог стане успішнішим за Мазепу і сучасні іскри з кочубеями врештті дістануть належну оцінку на виборах 2015.
  | 20.10.2013 16:24
Я дуже симпатизую братам Кличкам, але дорадники-гурвіци зведуть зусилля Віталія нанівець, бо замість конструктивної співпраці з Президентом, яка дала би їм за ці роки так небхідний їм практичний досвід в уряді, політиці і тоді вони мали би шанс на 2020 рік, вони кинулися кпіювати і злигуватися з збанкрутілим остаточно БЮТом і коли не оговтаються, то закінчать аналогічно.
Ігор Бурдяк   | 20.10.2013 16:29
Кр-к:
..."ініціація референдуму" є лише піар акція громадських діячів типу Гурвіца, який де тільки не перебував за своє життя...
Підтримував Рух і Чорновола на виборах у 1991, у 1994 став депутатом від Руху, підтримав помаранчеву революцію, переслідував його режим Кучми. Став нар. депутатом від "Нашої України".
І де ще перебував?
А щодо пам"ятника – громада (міськрада ухвалила рішення)...
  | 20.10.2013 16:43
Бурдяк:
Кр-к:
...Гурвіца, який де тільки не перебував за своє життя...
Підтримував Рух і Чорновола на виборах у 1991, у 1994 став депутатом від Руху, підтримав помаранчеву революцію, Став нар. депутатом від "Нашої України".
І де ще перебував?
А щодо пам"ятника – громада (міськрада ухвалила рішення)...
Ви якось забули згадати де він перебував дО 1990...А так все правильно, кого він тільки не підтримував! Тоді підтримав Чорновола і зробив і робить гарний гешефт! Тепер може і жаліє, що міг би і кращий зробити...А от стосовно, що громада вирішила, то це рефреном проходить крізь твір Шолем Алейхема "Тевьє-молочар", коли хотіли виправдати свою ганьбу!
Ігор Бурдяк   | 20.10.2013 16:52
Кр-к:
Щодо "50% місць в уряді у 2010 році" ми обговор"ювали це тоді. Такий факт не підтвердився.
А після Парламентських виборів в Україні 2012 перший уряд Азарова був відправлений у відставку.
З самого початку парламент був структурований "під співпрацю з комуністами": Калетник чомусь став першим заступником Рибака, хоча за кількістю депутатів КПУ – остання у парламенті.
Президент Янукович не пропонував опозиції утворити коаліційний уряд.
Утворення комунорегіональної фракції чомусь вигідне владі, хоча співпраця між ними можлива лише на одному – проросійському напрямку.
Сумно...
Ігор Бурдяк   | 20.10.2013 17:05
Кр-к:
Ви якось забули згадати де він перебував дО 1990...стосовно, що громада вирішила, то це рефреном проходить крізь твір Шолем Алейхема "Тевьє-молочар", коли хотіли виправдати свою ганьбу!
Не "дО 1990", а "дО 1991" року членами КПРС були ВСІ члени КС РФ, які судили КПРС (Дело КПСС)
Будьте об"єктивніші.!
  | 20.10.2013 17:09
Ігор Бурдяк:"Щодо "50% місць в уряді у 2010 році" ми обговор"ювали це тоді. Такий факт не підтвердився."

Що значить не підтвердився, коли я на власні вуха чув це від Азарова, який закликав утворити коаліцію і обіцяв не тільки тих 50%, а навіть поступитися посадою премєрміністра, але єдиним запереченням було, щоб цю посаду обійняв Ющенко!! Про що Ви говорите! Було таке, як і були всі ці роки заклики від представників ПР утворити коаліцію для проведення реформ! Не беріть гріх на дущшу і не брешіть! Не знаєте, то поцікавтеся!
  | 20.10.2013 17:20
Ігор Бурдяк:
Кр-к:
!
Не "дО 1990", а "дО 1991" року членами КПРС були ВСІ члени КС РФ, які судили КПРС ][/URL])
Будьте об"єктивніші.!
Навідміну від Вас я намагаюся обєктивно оцінювати ситуацію, події і людей і вірю, що людина може радикально змінювати свої погляди і комуністи можуть стати націоналістами і навіть радикалами (Ви ж дивилися останню програму Дроздова?) Але більшовистський стиль чи то радикалізм у них є генному рівні і їм потрібен ідол чи то Лєнін, чи Бандера байдуже, бо це люди, які роблять карєру на професійному революціонізмі. Є багато колишніх членів КПСС, так звані краєрники, яким ця партія була по своїй суті до одного місця.
  | 20.10.2013 17:34
Почитайте хоч би http://www.unian.net/news/365514-novaya-koalitsiya-pravitelstvo-bez-azarova-konkretnyie-reformyi-i-borba-s-korruptsiey.html, які дискусії велися в суспільстві після виборів 2010 і тоді може собі пригадаєте.
Ігор Бурдяк   | 20.10.2013 17:38
Кр-к:
...я на власні вуха чув це від Азарова, який закликав утворити коаліцію і обіцяв не тільки тих 50%, а навіть поступитися посадою премєрміністра, але єдиним запереченням було, щоб цю посаду обійняв Ющенко!! Про що Ви говорите! Було таке, як і були всі ці роки заклики від представників ПР утворити коаліцію для проведення реформ! Не беріть гріх на дущшу і не брешіть! Не знаєте, то поцікавтеся!
Що означає "Азаров...обіцяв...поступитися посадою премєрміністра"? Це що, місце на торговищі?
Краще скажіть, чому після Парламентських виборів в Україні 2012 Янукович знову наступив на ті самі граблі?