Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
4
Рейтинг
4


Голосов "за"
5

Голосов "против"
1

Комментарии
Ігор Бурдяк   | 13.10.2013 15:26
Я думаю, в даному випадку це не меншовартість, а щось інше.

Вікі:
Відчуття меншовартості є у кожної людини. Це не є психічним розладом, але, навпаки, стимулює нормальне прагнення і здоровий розвиток людини. Паталогічним це почуття стає тільки тоді, коли у людині перемагає відчуття неадекватності, і це починає гальмувати її корисну активність, робить її депресивною і нездатною до розвитку.

Не стимулює і не є психічним розладом. Бо "меншовартісний не я, а держава".
"А я молодець: допомагаю недолугій державі, підказую, які у неї недоліки – нехай виправляє. І задоволений – для пригнічення причини немає!"
Никита   | 13.10.2013 15:49
Ігор Бурдяк:
Але ж справа в тому, що тут (по вільному інтернету) держава НЕ меншовартісна; навпаки – вона серед 16-ти найкращих держав!

Але визнати цей простий і приємний факт українські ЗМІ просто не здатні. Не здатні похвалити свою державу навіть за те, за що вона заслуговує!
НМД – це вже психічний розлад. Українська журналістика таки насправді робить людину (свідомо намагається зробити) "депресивною і нездатною до розвитку", ось проблема.
Стрілець   | 13.10.2013 21:54
Никита:

Але визнати цей простий і приємний факт українські ЗМІ просто не здатні. Не здатні похвалити свою державу навіть за те, за що вона заслуговує!
Ключове слово тут – "українські"
Це коли підходити до цього слова ЧЕСНО,
а не згідно фігні типу "громадянин України – значить українець"
Отож коли чесно, то й стане ясно, що ті ЗМІ НЕ українські,
а у найкращому випадку хахляцкіє.

А взагалі – вітаю!
І Нікіту, й Ігоря.
Ігор Бурдяк   | 14.10.2013 07:29
Стрілець:
І я вітаю, дуже приємно Вас знову тут бачити.
Як бачите, Никита, Ваш прогноз не зовсім правдивий. Люди потроху повертаються.
Никита   | 14.10.2013 09:19
Стрілець:
Привіт, Стрільче!!
А я думаю, що ключове слово тут – "опозиційні".
Коли опозиційність до влади переходить в опозиційність до здорового глузду (не кажу вже про опозиційність до держави і країни загалом).
Коли людина не бачить у своєму житті нічого хорошого; коли вона хороше інтерпретує як погане – це хвороба, психічний розлад, називається депресія. Якщо не лікуватися – можна дійти до самогубства.
А нації – так само, як люди.
Але їх це не хвилює.
Чи вони думають, що скинуть ненависного Януковича і тоді скажуть: "ну все, українці, радійте, тепер можна"?
Нічого подібного. Звичка піддавати сумніву будь-які позитиви залишиться і перейде на нову владу...
Стрілець   | 14.10.2013 17:57
Никита:

Чи вони думають, що скинуть ненависного Януковича і тоді скажуть: "ну все, українці, радійте, тепер можна"?
Нічого подібного. Звичка піддавати сумніву будь-які позитиви залишиться і перейде на нову владу...
Думаю, що ви перебільшуєте.
Для абсолютної більшості народу, для майже всіх
крім малого винятку, це жодна не хвороба, не депресія,
це всього-навсього звичний ритуал.
РИТУАЛ і нічогісінько більше.
І виконують його саме так, як прийнято виконувати більшість ритуалів -
на автоматі, тобто АБСОЛЮТНО БЕЗ обдумування,
взагалі без щонайменшого включення мислення.
І практично без емоцій.
Стрілець   | 14.10.2013 18:03
От саме на цьму й стоїть дивний феномен України.
Мабуть уже будь-яка країна давно загнулась би
від такого шаленого потоку чорнухи, а Україна йде собі.
Якоюсь незрозумілою дорогою йде,
але ж ніяких епідемій самогубств, нічого й близько такого.
Тому, що насправді та чорнуха НЕ сприймається,
бо вона всього лиш елемент ритуалу.
Робиться чисто для того, щоб зробити,
жодної іншої мети і значення нормальна людина
в тій чорнусі не бачить і не сприймає.
В ритуалі нема мети, в ритуалі є тільки сам ритуал.
Никита   | 14.10.2013 19:11
Стрілець:
Характерними ознаками депресії є апатія і роздратованість – а хіба саме ці моменти не є присутніми в суспільно-політичному житті держави Україна? Я не мав на увазі особистісну депресію конкретної людини – я мав на увазі депресивність всього українського суспільно-політичного дискурсу, так би мовити.

В ритуалі нема мети, в ритуалі є тільки сам ритуал
Ну із цим я абсолютно не погоджуюсь!
Бувають, наприклад, весільні ритуали – а бувають похоронні та поминальні.
Скажете, що вони не мають мети?
Стрілець   | 14.10.2013 19:42
Никита:
Стрілець:

В ритуалі нема мети, в ритуалі є тільки сам ритуал
Ну із цим я абсолютно не погоджуюсь!
Бувають, наприклад, весільні ритуали – а бувають похоронні та поминальні.
Скажете, що вони не мають мети?
Мають, але й вони – істотно не ту, що здається.
Бо й у весіллі чи похороні треба розрізняти
дії реальні й дії ритуальні. Хоч вони й "перетинаються"
Отож і цей чорнухайський ритуал, теж,
коли вже дуже строго й прискіпливо розбиратися, таки має певну мету.
Але теж зооооовсім іншу й вельми скромнішу.
З оглядки на скромність тої мети я й дозволив собі вираз
"В ритуалі нема мети, в ритуалі є тільки сам ритуал."
Стрілець   | 14.10.2013 19:47
Никита:
Стрілець:
Характерними ознаками депресії є апатія і роздратованість – а хіба саме ці моменти не є присутніми в суспільно-політичному житті держави Україна?
От саме ці моменти достатньо скромно представлені
в суспільно-політичному житті.
Те, що називають "апатія" –
насправді абсолютно природна байдужість,
небажання кожної конкретної людини лізти у ті справи,
в яких людина вже коли не зрозуміла, то відчула
свою повну й абсолютну некомпетентність і з того – немпроможність.
а "роздратованість" теж природно демонструється,
коли з цими проблемами хтось починає "діставати"
Чисто у відповідь.
Никита   | 14.10.2013 20:39
Стрілець:
Чорнухайський ритуал...
Чорнуха НМД – це коли знаходять і вишукують різні справжні недоліки і біди (а їх предостатньо).
Але коли на біле кажуть чорне – це не чорнуха. Це елементарна брехня.
Думаєте, що більшості до цього байдуже?
Взагалі-то безліч народних прислів"їв і приказок стверджують протилежне: народу завжди брехня була огидна.
Якщо вже та журналістська брехня привчила українців так, що більшості до цього байдуже – ну можливо так і є... Вам видінше.
Стрілець   | 14.10.2013 20:51
Вони просто перестаралися.
Ті, хто просто таки вмить, відразу ж після 1991-го
запустив епідемію того, що облудно називали
"гіркими ліками правди", і що насправді було
кампанією елементарної деморалізації.
Але вони перестаралися. Занадто багато було тих "ліків"
і у народу досить швидко виробилось повне несприймання.
Одним із елементів "механізму несприймання"
якраз і став той ритуал "меншовартості"
Нормальній людині щось іще навалять,
вона рефлекторно-ритуально видасть у відповідь
шалено стандартні формули і через хвилину може вже
начисто забути про все. І жити, як жила.
Никита   | 14.10.2013 22:00
Стрілець:
Ну можливо, Ви маєте рацію – більшості все це по барабану.
Але я кажу не за більшість, а тільки за самого себе.
Мені взагалі пропагандистська брехня огидна, – а така брехня, яка опускає Україну – огидна вдесятеро.
У даному дописі я просто навів приклад подібної брехні – і назвав конкретні ЗМІ, які брешуть. Може, ще комусь, хто прочитає, це небайдуже.
Стрілець   | 15.10.2013 11:34
Никита:
Стрілець:
Ну можливо, Ви маєте рацію – більшості все це по барабану.
Але я кажу не за більшість, а тільки за самого себе.
Мені взагалі пропагандистська брехня огидна, – а така брехня, яка опускає Україну – огидна вдесятеро.
У даному дописі я просто навів приклад подібної брехні – і назвав конкретні ЗМІ, які брешуть. Може, ще комусь, хто прочитає, це небайдуже.
Я це зрозумів – щодо вас і для чого.
Я своїми коментами, думаю, тільки "розширив"
те, що ви хотіли сказати.
Багато ЗМІ – хто свідомо, а хто по тупості продовжують брати участь
у кампанії ДЕМОРАЛІЗАЦІЇ. Запущеній у свій час СВІДОМО.
Никита   | 15.10.2013 11:53
Стрілець:
Багато ЗМІ – хто свідомо, а хто по тупості продовжують брати участь
у кампанії ДЕМОРАЛІЗАЦІЇ. Запущеній у свій час СВІДОМО.
Саме так!
...А деяке непорозуміння почалося з Ваших слів "ви перебільшуєте". Я симетрично подумав, що "Ви применшуєте". Дуже добре, що це не так! Тому що НМД применшувати значення брехливої чорнухи – підкреслюю, саме брехливої – неправильно. Вона насправді деморалізує.