Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Що головне писати. Історична проблема – еліта. Геть політиків від влади!

ГОЛОВНЕ

VANO | 28.09.2013 20:25

2
Рейтинг
2


Голосов "за"
2

Голосов "против"
0

Проблема – в великій кількості придуркуватої "еліти". Навіщо Україні 200 політичних партій? Політика – атавізм сучасної цивілізації XXI віку. В законотворчий парламент України потрібно обирати 200 спроможних фахівців від кожної основної професії і 25 Сенаторів. Ачу політиків від влади!

Велика подяка добродіям, котрі відновили сайт "Народна правда". Ото ж є можливість (з 28.09.13) послідовно почитати про: мафію, Мазепу, Януковича, собак, книгарню, героїв і зрадників релігії, сервіз в честь Мазепи і Карла ХII, провокації "Удару"...

Пишемо що хочемо, частіше в жалібно-ненависному та безпомічному стилі – і ніякої тобі цензури. Тільки Володимир Бровко (щира пошана йому!) досконало, науково, емоційно та цілеспрямовано описує гіркі, повчальні факти української історії.

Мені здається, що нашій "народно правдивій" громаді пора вирішити, що головне? Вивчати ситуацію, компетентно проаналізувати, синтезувати, порадитись на сторінках НП, "та й заходиться вже будить..." Т.Г. Шевченко.

Усі ми можемо помилятись. Але і мені здається, що основна наша національна проблема – в великій кількості придуркуватої "еліти". Не дарма кажуть: "Де два хохли – там три гетьмани". От і відволікались на гарних "коб'єток", блудили, ревнували, лишали військо, дурно вірили, доносили, зраджували, плазували перед ворогом "за ставка, за млинка, та вишневого садка", за лишню десятину землі, (коли вже достатньо було – гробової сажені).

От навіщо Україні 200 політичних партій? 200 "гетьманів" трохи по-різному брехатимуть, обіцятимуть, та "своїм кагалом" юридично "вірно" спекулюватимуть бюджетними грішми. Слухняним калікам кидатимуть зі стола тільки те, що "в своє горло вже не лізе". Тепер в Україні можливо чесно розбагатіти?

Президенти сказали ж, мовляв, якщо ти не падлюка – не лізь в політику; чесна людина в політиці через годину мусить стати падлом? Французька революція втратила розум на гільйотині.

Політика – атавізм сучасної цивілізації XXI віку, як хвіст у свині. Пограбування та вбивство за голу ідею, без грошей, застаріло (але не завжди).

Гасло: "хто був "нічим", той стане "всім" тепер підтверджує глибшу істину. Що, якщо ти не дитина, а в голові у тебе пусто, мислити "нічим", то не претендуй на "все", що заробив розум, щоб повечеряти "всім". Не путайся між ногами, смокчи дим цигарки, блюй горілкою й пивком, учись у телевізора, як вбивати собі подібних, шаленій від футбольного адреналіну.

Політики – майже усі надто самовпевнені, ненажерливі, здібні обдурити довірливих але відсталі верхогляди-брехуни, тупі щось сучасно складне вивчити досконало, щоб перспективно керувати галуззю чи господарством. В законотворчий парламент України потрібно обирати 200 спроможних фахівців від кожної основної професії і 25 Сенаторів. Ачу політиків від влади!

Надіюсь на колективний розум. Оцінку не забаритесь кликнути?

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua